Galvenā izvēlne

  Kā pieteikt pakalpojumu

  Ceļš uz lidostu un no tās

  Izlidošana un ielidošana

  Ceļojuma beigās

  Elektriskie palīglīdzekļi

  Pakalpojumu kvalitāte

  Novērtē mūsu pakalpojumu!

weather info
Rīga +4.8 °C
Rīga
A A A
 • A
 • A
 • A
Viegli lasīt

Uzmanību ceļotājiem! No 21.oktobra līdz 14.novembrim Latvijā ir ievesta mājsēde! Uzzini vairāk šeit!

Transfēra pasažieriem

Drukāt


 

Starptautiskās lidostas “Rīga” pasažieru terminālis ir neliels un kompakts, un pasažieri var viegli un ērti nokļūt ikvienā vietā ar kājām. Minimālais transfēra laiks ir 30 minūtes. Ja jūs ceļojat no Šengenas zonas valsts uz ne-Šengenas zonas valsti, minimālais transfēra laiks ir 45 minūtes.

 


Ja jums jau ir iekāpšanas kartes uz nākamo lidojumu, dodieties tieši uz jūsu izlidošanas sektoru. Sektora numuru jūs varat ieraudzīt lidostas monitoros, kas izvietoti visā pasažieru terminālī. Ja nepieciešama palīdzība, jūs varat vērsties lidostas “Rīga” transfēra centrā, kas atrodas iepirkšanās zonā starp izlidošanas sektoriem B un C un ir atvērts katru dienu no plkst.6.00 - 24.00.

Ja jums nav iekāpšanas kartes nākamajam lidojumam un:

 • jūsu nākamais lidojums ir vairāk nekā pēc 30 minūtēm – dodieties uz transfēra centru, lai reģistrētos lidojumam un saņemtu iekāpšanas karti. Transfēra centra darbinieki sniegs jums informāciju par jūsu iekāpšanas sektoru;
 • jūsu nākamais lidojums ir mazāk nekā pēc 30 minūtēm – dodieties tieši uz jūsu iekāpšanas sektoru, kas redzams lidostas monitoros. Jūs tiksiet reģistrēts lidojumam pirms iekāpšanas.

 

Drošības kontrole un dokumentu pārbaude

Ja jūs ceļojat:

 • no Šengenas valsts uz Šengenas valsti, jums netiks veikta drošības kontrole un dokumentu pārbaude;
 • no Šengenas valsts uz ārpus Šengenas valsti – jums tiks veikta dokumentu pārbaude;
 • no ārpus Šengenas valsts uz Šengenas valsti – jums tiks veikta drošības kontrole un dokumentu pārbaude;
 • no ārpus Šengenas valsts uz ārpus Šengenas valsti – jums tiks veikta drošības kontrole.

Uzzini vairāk par drošības kontroli un dokumentu pārbaudi!


 

Drošības prasības šķidrumu pārvadāšanai

Pasažieri drīkst pārvadāt rokas bagāžā šķidrumus, kas iegādāti Duty Free veikalos ikvienā Šengenas vai ārpus Šengenas valsts lidostā vai gaisa kuģī, ja tiek ievērotas šādas prasības:

 • šķidrumu saturošajam priekšmetam un čekam, kas apliecina tā iegādi, jābūt iesaiņotam īpašā iepakojumā ar sarkanu apmali;
 • iepakojumu nedrīkst atvērt pirms nonākšanas galamērķī.

Drošības kontroles laikā Duty Free iegādātie šķidrumi tiks izņemti no jūsu rokas bagāžas un pārbaudīti atsevišķi, līdzīgi kā tas tiek darīts ar datoriem un citām elektroniskajām ierīcēm. Drošības inspektors var atvērt iepakojumu papildus pārbaudei. Ja jums ir paredzēts savienotais lidojums vēl kādā citā lidostā, šādā gadījumā brīdiniet drošības inspektoru un lūdziet, lai šķidrums tiek no jauna iesaiņots īpašajā iepakojumā.

Šķidrumu pārbaude var paildzināt drošības kontroles laiku, tāpēc pārliecinieties, ka jums ir pietiekami daudz laika starp lidojumiem, lai izietu visas nepieciešamās procedūras un savlaicīgi nokļūtu iekāpšanas sektorā!

Uzzini vairāk par prasībām šķidrumu pārvadāšanai!

Biznesa zāle

Ja jūs ceļojat biznesa klasē un jums ir pietiekami daudz laika starp lidojumiem, aicinām jūs izbaudīt starptautiskās lidostas “Rīga” Biznesa zāles ērtības!

Uzzināt vairāk par lidostas “Rīga” biznesa zāli!


 

Veikali un kafejnīcas

Starptautiskās lidostas “Rīga” pasažieru terminālī ir pieejams plašs klāsts Duty Free veikalu, kā arī dažādas kafejnīcas un restorāni, kur nobaudīt gardu maltīti.

Uzzini vairāk par iepirkšanās un pusdienošanas iespējām lidostā!

TERMINĀĻA UN TERITORIJAS KARTE