Galvenā izvēlne

  Kā pieteikt pakalpojumu

  Ceļš uz lidostu un no tās

  Izlidošana un ielidošana

  Ceļojuma beigās

  Elektriskie palīglīdzekļi

  Pakalpojumu kvalitāte

  Novērtē mūsu pakalpojumu!

weather info
Rīga +18.3 °C
Rīga
Houston
A A A
 • A
 • A
 • A
Viegli lasīt

Uzmanību! Saskaņā ar Ministru Kabineta noteikumiem līdz 2020.gada 15.augustam nav atļauti lidojumi uz Luksemburgu, Rumāniju, Spāniju, Andoru, Beļģiju, Sanmarino, Bulgāriju, Maltu, Monako, Zviedriju, Čehiju, Nīderlandi, Portugāli, Islandi, Austrāliju un valstīm ārpus Eiropas Savienības, kuras nav iekļautas Eiropas Komisijas drošo valstu sarakstā! Ieceļojot no šīm valstīm, kā arī Šveices, Francijas, Polijas, Horvātijas, Austrijas, Kipras un Kanādas, obligāti jāievēro 14 dienu pašizolācija!

Lūgšanu telpa

Drukāt

Lidostas "Rīga" lūgšanu telpa ir ekumeniska, un ikviens lidostas viesis tajā var rast mieru un garīgu spirdzinājumu: nodoties lūgšanām, lasīt Bībeli vai vienkārši norobežoties no kņadas un pabūt klusumā. 

Mūsdienu cilvēki daudz laika pavada ceļā, tāpēc svarīgi, lai lielākajos ceļu krustpunktos būtu piemērota vieta pārdomām par esības jēgu, Dievu, vieta, kur saņemt garīgu atbalstu un padomu.

Lidostas "Rīga" lūgšanu telpa tika atklāta 2007.gadā un tā veidota atturīgā, modernā un lakoniskā stilā. Lūgšanu telpas sienas gleznojuma autors ir mākslinieks Māris Subačs.

Lūgšanu telpa atrodas lidostas termināļa 3. stāvā un ir atvērta 24 stundas diennaktī.