Galvenā izvēlne

  Kā pieteikt pakalpojumu

  Ceļš uz lidostu un no tās

  Izlidošana un ielidošana

  Ceļojuma beigās

  Elektriskie palīglīdzekļi

  Pakalpojumu kvalitāte

  Novērtē mūsu pakalpojumu!

weather info
Rīga +6.5 °C
Rīga
Fairfield
A A A
 • A
 • A
 • A
Viegli lasīt

Uzmanību! Latvijā vari ieceļot tikai  neatliekamu iemeslu dēļ! Latvijā vari ieceļot tikai tad, ja Tev ir negatīvs Covid-19 tests, kas veikts ar PCR metodi un nodots ne ātrāk kā 72 h pirms iekāpšanas lidmašīnā!  Pirms ieceļošanas Latvijā aizpildi e-apliecinājumu vietnē Covidpass.lv! Ieceļojot Latvijā no trešajām valstīm (valstis, kas nav Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomiskās zonas valstis, Šveice un Lielbritānija) Tev pēc ieceļošanas nekavējoties jāveic atkārtots Covid-19 tests! Ieceļojot no valstīm, kurās COVID-19 kumulatīvais 14 dienu saslimstības rādītājs uz 100 000 iedzīvotājiem pārsniedz 50, jāievēro obligāta 10 dienu pašizolācija, pat ja ir negatīvs Covid-19 tests! Valstu saraksts atrodams www.spkc.gov.lv.

Lūgšanu telpa

Drukāt

Lidostas "Rīga" lūgšanu telpa ir ekumeniska, un ikviens lidostas viesis tajā var rast mieru un garīgu spirdzinājumu: nodoties lūgšanām, lasīt Bībeli vai vienkārši norobežoties no kņadas un pabūt klusumā. 

Mūsdienu cilvēki daudz laika pavada ceļā, tāpēc svarīgi, lai lielākajos ceļu krustpunktos būtu piemērota vieta pārdomām par esības jēgu, Dievu, vieta, kur saņemt garīgu atbalstu un padomu.

Lidostas "Rīga" lūgšanu telpa tika atklāta 2007.gadā un tā veidota atturīgā, modernā un lakoniskā stilā. Lūgšanu telpas sienas gleznojuma autors ir mākslinieks Māris Subačs.

Lūgšanu telpa atrodas lidostas termināļa 3. stāvā un ir atvērta 24 stundas diennaktī.