Galvenā izvēlne

  Kā pieteikt pakalpojumu

  Ceļš uz lidostu un no tās

  Izlidošana un ielidošana

  Ceļojuma beigās

  Elektriskie palīglīdzekļi

  Pakalpojumu kvalitāte

  Novērtē mūsu pakalpojumu!

weather info
Rīga +7.9 °C
Rīga
Ashburn
A A A
 • A
 • A
 • A
Viegli lasīt

Uzmanību! Saskaņā ar Ministru Kabineta noteikumiem no 26.oktobra līdz 2.novembrim nav atļauti lidojumi no/uz Vatikānu, Andoru, Čehiju, Beļģiju, Luksemburgu un Nīderlandi, kā arī valstīm ārpus Eiropas Savienības, kuras nav iekļautas Eiropas Komisijas drošo valstu sarakstā! Ieceļojot no valstīm, kurās COVID-19 kumulatīvais 14 dienu saslimstības rādītājs uz 100 000 iedzīvotājiem pārsniedz Latvijas rādītāju, jāievēro obligāta 10 dienu pašizolācija! Latvijas rādītājs un valstu saraksts atrodams www.spkc.gov.lv. Pirms ieceļošanas Latvijā aizpildi e-apliecinājumu vietnē Covidpass.lv

Magnetic Latvia

Drukāt

Biznesa informācijas centra “Magnetic Latvia” lidostā “Rīga” mērķis ir uzrunāt lidostas un Latvijas viesus, sniedzot pirmo iespaidu par Latviju kā daudzpusīgu, modernu, inovatīvu un uz attīstību orientētu Eiropas valsti.

Tā ir plaša reprezentabla telpa, kurā gaidīti viesi ir gan Latvijas, gan ārvalstu uzņēmēji, kā arī tūristi. Centrā iespējams satikties ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) darbiniekiem, lai uzzinātu par aktuālajām uzņēmējdarbības veicināšanas aktivitātēm Latvijā un plānotajiem simtgades pasākumiem, un saņemtu konsultācijas par biznesa atbalsta iespējām vai tūrisma vidi Latvijā. Uzņēmēji, ierodoties lidostā laicīgi pirms sava lidojuma, šīs telpas nepieciešamības gadījumā var izmantot kā savu biroju, lai pārskatītu prezentācijas, izdrukāt kādus materiālus, vai satiktu biznesa partnerus.

Informācijas centra galvenajā telpā izvietoti Latviju raksturojoši interjera elementi – no augstvērtīga finiera izgatavoti koki, kurus organiski papildina plaša Latvijas dizaina priekšmetu ekspozīcija, kas apmeklētājus iepazīstina ar Latvijas izcilāko dizaineru darbiem. Gar galveno sienu izvietots 10x3m plats ekrāns uz kura tiek demonstrētas speciāli informācijas centram sagatavotas video filmas, kas plūstoši papildina ekspozīcijas telpu stāstot par Latvijas cilvēkiem, dabu, mākslu, biznesu un Latvijas biznesa priekšrocībām.

Biznesa centrs “Magnetic Latvia” atrodas “C” izlidošanas sektorā un tā darba laiks ir katru dienu no plkst. 9:00 līdz 18:00.

 


Tālr.: +371 62400603
E-pasts: jautajumi@liaa.gov.lv 
www.magneticlatvia.lv

Atpakaļ