Galvenā izvēlne

  Kā pieteikt pakalpojumu

  Ceļš uz lidostu un no tās

  Izlidošana un ielidošana

  Ceļojuma beigās

  Elektriskie palīglīdzekļi

  Pakalpojumu kvalitāte

  Novērtē mūsu pakalpojumu!

weather info
Rīga +18.3 °C
Rīga
Houston
A A A
 • A
 • A
 • A
Viegli lasīt

Uzmanību! Saskaņā ar Ministru Kabineta noteikumiem līdz 2020.gada 15.augustam nav atļauti lidojumi uz Luksemburgu, Rumāniju, Spāniju, Andoru, Beļģiju, Sanmarino, Bulgāriju, Maltu, Monako, Zviedriju, Čehiju, Nīderlandi, Portugāli, Islandi, Austrāliju un valstīm ārpus Eiropas Savienības, kuras nav iekļautas Eiropas Komisijas drošo valstu sarakstā! Ieceļojot no šīm valstīm, kā arī Šveices, Francijas, Polijas, Horvātijas, Austrijas, Kipras un Kanādas, obligāti jāievēro 14 dienu pašizolācija!

Shop&Collect

Drukāt


Vairs nav jādomā, kur likt iegādātās preces vai arī jāierobežo sevi iegādāto preču daudzumā, jo lidostā Rīga ir pieejams pakalpojums Shop&Collect - iepērcies un saņem pirkumus atlidojot.

Kā izmantot pakalpojumu:

 1. iepērcies kādā no ATU Duty Free veikaliem, veic apmaksu par pirkumu, uzreiz pie kases noformē pakalpojumu, atstāj iegādātās preces veikalā
 2. izbaudi ceļojumu
 3. atgriežoties no ceļojuma, dodies uz lidostas Bagāžas glabātavu (atlidošanas terminālis E) un saņem iepriekš iegādāto pirkumu
   

Pakalpojums ir bez maksas un šobrīd pieejams tikai ATU Duty Free veikalos iegādātajām precēm un tikai tiem pasažieriem, kuri dodas ceļojumā uz Eiropas Savienības dalībvalstīm.

Atpakaļ