Galvenā izvēlne

  Kā pieteikt pakalpojumu

  Ceļš uz lidostu un no tās

  Izlidošana un ielidošana

  Ceļojuma beigās

  Elektriskie palīglīdzekļi

  Pakalpojumu kvalitāte

  Novērtē mūsu pakalpojumu!

weather info
Rīga +26.3 °C
Rīga
Fairfield
A A A
 • A
 • A
 • A
Viegli lasīt

Uzmanību! Latvijā vari ieceļot tikai  neatliekamu iemeslu dēļ! Latvijā vari ieceļot tikai tad, ja Tev ir negatīvs Covid-19 tests, kas veikts ar PCR metodi un nodots ne ātrāk kā 72 h pirms iekāpšanas lidmašīnā!  Pirms ieceļošanas Latvijā aizpildi e-apliecinājumu vietnē Covidpass.lv! Ieceļojot Latvijā no trešajām valstīm (valstis, kas nav Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomiskās zonas valstis, Šveice un Lielbritānija) Tev pēc ieceļošanas nekavējoties jāveic atkārtots Covid-19 tests! Ieceļojot no valstīm, kurās COVID-19 kumulatīvais 14 dienu saslimstības rādītājs uz 100 000 iedzīvotājiem pārsniedz 50, jāievēro obligāta 10 dienu pašizolācija, pat ja ir negatīvs Covid-19 tests! Valstu saraksts atrodams www.spkc.gov.lv.

Shop&Collect

Drukāt


Vairs nav jādomā, kur likt iegādātās preces vai arī jāierobežo sevi iegādāto preču daudzumā, jo lidostā Rīga ir pieejams pakalpojums Shop&Collect - iepērcies un saņem pirkumus atlidojot.

Kā izmantot pakalpojumu:

 1. iepērcies kādā no ATU Duty Free veikaliem, veic apmaksu par pirkumu, uzreiz pie kases noformē pakalpojumu, atstāj iegādātās preces veikalā
 2. izbaudi ceļojumu
 3. atgriežoties no ceļojuma, dodies uz lidostas Bagāžas glabātavu (atlidošanas terminālis E) un saņem iepriekš iegādāto pirkumu
   

Pakalpojums ir bez maksas un šobrīd pieejams tikai ATU Duty Free veikalos iegādātajām precēm un tikai tiem pasažieriem, kuri dodas ceļojumā uz Eiropas Savienības dalībvalstīm.

Atpakaļ