Galvenā izvēlne

  Kā pieteikt pakalpojumu

  Ceļš uz lidostu un no tās

  Izlidošana un ielidošana

  Ceļojuma beigās

  Elektriskie palīglīdzekļi

  Pakalpojumu kvalitāte

  Novērtē mūsu pakalpojumu!

weather info
Rīga +26.3 °C
Rīga
Fairfield
A A A
 • A
 • A
 • A
Viegli lasīt

Uzmanību! Latvijā vari ieceļot tikai  neatliekamu iemeslu dēļ! Latvijā vari ieceļot tikai tad, ja Tev ir negatīvs Covid-19 tests, kas veikts ar PCR metodi un nodots ne ātrāk kā 72 h pirms iekāpšanas lidmašīnā!  Pirms ieceļošanas Latvijā aizpildi e-apliecinājumu vietnē Covidpass.lv! Ieceļojot Latvijā no trešajām valstīm (valstis, kas nav Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomiskās zonas valstis, Šveice un Lielbritānija) Tev pēc ieceļošanas nekavējoties jāveic atkārtots Covid-19 tests! Ieceļojot no valstīm, kurās COVID-19 kumulatīvais 14 dienu saslimstības rādītājs uz 100 000 iedzīvotājiem pārsniedz 50, jāievēro obligāta 10 dienu pašizolācija, pat ja ir negatīvs Covid-19 tests! Valstu saraksts atrodams www.spkc.gov.lv.

Telefonsakari un internets

Drukāt

Telefonsakari

Tev ir iespeja piezvanīt, izmantojot mūsu Skype telefonu, kas atrodas lidostas Apmeklētāju centrā E atlidošanas zālē. Skype telefona sarunas izmaksas ietver pakalpojuma cenu 1.50 EUR + savienojuma maksu minūtē atkarībā no valsts, uz kuru zvani.

Wi-Fi

Lidostas Rīga pasažieru terminālī pieejams bezvadu internets bez maksas. Pieslēgšanās bezvadu internetam ir ļoti vienkārša - izmantojot datoru vai mobilo tālruni, jāpievienojas tīklam “RIX-Free – WiFi”, jāatver interneta pārlūks un pēc neilgas reklāmas pauzes Tev būs iespējams atvērt vēlamo mājaslapu. Bezmaksas internetu ir iespējams lietot neierobežotu laiku jebkurā vietā terminālī.

Aizmirsi izdrukāt iekāpšanas karti?

Ja esi aizmirsis izdrukāt iekāpšanas karti, par maksu varēsi izmantot internetu un izdrukāt iekāpšanas karti Apmeklētāju centrā E atlidošanas zālē.