Galvenā izvēlne

  Kā pieteikt pakalpojumu

  Ceļš uz lidostu un no tās

  Izlidošana un ielidošana

  Ceļojuma beigās

  Elektriskie palīglīdzekļi

  Pakalpojumu kvalitāte

  Novērtē mūsu pakalpojumu!

weather info
Rīga +1.5 °C
Rīga
A A A
 • A
 • A
 • A
Viegli lasīt

Uzmanību! No 12.janvāra, ja esi vakcinēts vai pārslimojis Covid-19, ieceļojot Latvijā no Apvienotās Karalistes, Dānijas, Norvēģijas, Zviedrijas, Beļģijas, Īrijas, Vācijas vai Krievijas, Tev vairs nav nepieciešams negatīvs tests! Uzzini vairāk šeit

Privāto gaisa kuģu / čartera lidojumu apkalpošana

Drukāt
Uzzināt vairāk par RIX GH pakalpojumiem
RIX GH nodrošina pilnu virszemes pakalpojumus klāstu privātajiem lidojumiem – gan vispārējai aviācijai, gan arī biznesa un VIP reisiem. Papildus gaisa kuģu virszemes apkalpošanai palīdzēsim saņemt lidojuma atļaujas, koordinēsim un uzraudzīsim trešo pušu pakalpojumus (piemēram, degvielas uzpildīšanu, ēdienu un dzērienu piegādi u.tml.), organizēsim pakalpojumus ārpus lidostas teritorijas (transportu, viesnīcas u.c.), kā arī sniegsim palīdzību muitas un imigrācijas jautājumu atrisināšanā.

Gaidot, kamēr mēs apkalpojam Jūsu lidmašīnu, esat laipni lūgti atpūsties mūsu ekskluzīvajā VIP centrā! Šis centrs ir kļuvis par VIP pakalpojumu servisa etalonu visā Eiropā – atsaucīgi un diskrēti darbinieki, izsmalcinātas uzgaidāmās telpas un pārbrauciens limuzīnā uz un no Jūsu gaisa kuģa. Jums tikai jāaizpilda pieteikums, pārējo paveiksim mēs!

Kontaktinformācija
E-pasts: handling@riga-airport.com 
T.: +371 67207136
M: +371 29233018 

Aplūkojiet VIP centra telpas virtuālajā ekskursijā vai sadaļā galerija