Galvenā izvēlne

  Kā pieteikt pakalpojumu

  Ceļš uz lidostu un no tās

  Izlidošana un ielidošana

  Ceļojuma beigās

  Elektriskie palīglīdzekļi

  Pakalpojumu kvalitāte

  Novērtē mūsu pakalpojumu!

weather info
Rīga +5.9 °C
Rīga
San Diego
A A A
 • A
 • A
 • A
Viegli lasīt

Uzmanību! Līdz 6.aprīlim Latvijā var ieceļot tikai  neatliekamu iemeslu dēļ. Latvijā vari ieceļot tikai tad, ja Tev ir negatīvs Covid-19 tests, kas veikts ar PRC metodi un nodots ne ātrāk kā 72 h pirms iekāpšanas lidmašīnā!  Pirms ieceļošanas Latvijā aizpildi e-apliecinājumu vietnē Covidpass.lv! Nav atļauti regulārie pasažieru lidojumi no/uz valstīm ārpus Eiropas Savienības, kuras nav iekļautas Eiropas Komisijas drošo valstu sarakstā! Ieceļojot no valstīm, kurās COVID-19 kumulatīvais 14 dienu saslimstības rādītājs uz 100 000 iedzīvotājiem pārsniedz 50, jāievēro obligāta 10 dienu pašizolācija, pat ja ir negatīvs Covid-19 tests! Valstu saraksts atrodams www.spkc.gov.lv.

Privāto gaisa kuģu / čartera lidojumu apkalpošana

Drukāt
Uzzināt vairāk par RIX GH pakalpojumiem
RIX GH nodrošina pilnu virszemes pakalpojumus klāstu privātajiem lidojumiem – gan vispārējai aviācijai, gan arī biznesa un VIP reisiem. Papildus gaisa kuģu virszemes apkalpošanai palīdzēsim saņemt lidojuma atļaujas, koordinēsim un uzraudzīsim trešo pušu pakalpojumus (piemēram, degvielas uzpildīšanu, ēdienu un dzērienu piegādi u.tml.), organizēsim pakalpojumus ārpus lidostas teritorijas (transportu, viesnīcas u.c.), kā arī sniegsim palīdzību muitas un imigrācijas jautājumu atrisināšanā.

Gaidot, kamēr mēs apkalpojam Jūsu lidmašīnu, esat laipni lūgti atpūsties mūsu ekskluzīvajā VIP centrā! Šis centrs ir kļuvis par VIP pakalpojumu servisa etalonu visā Eiropā – atsaucīgi un diskrēti darbinieki, izsmalcinātas uzgaidāmās telpas un pārbrauciens limuzīnā uz un no Jūsu gaisa kuģa. Jums tikai jāaizpilda pieteikums, pārējo paveiksim mēs!

Kontaktinformācija
E-pasts: handling@riga-airport.com 
T.: +371 67207136
M: +371 29233018 

Aplūkojiet VIP centra telpas virtuālajā ekskursijā vai sadaļā galerija