Galvenā izvēlne

  Kā pieteikt pakalpojumu

  Ceļš uz lidostu un no tās

  Izlidošana un ielidošana

  Ceļojuma beigās

  Elektriskie palīglīdzekļi

  Pakalpojumu kvalitāte

  Novērtē mūsu pakalpojumu!

weather info
Rīga +1.5 °C
Rīga
A A A
 • A
 • A
 • A
Viegli lasīt

Uzmanību! No 12.janvāra, ja esi vakcinēts vai pārslimojis Covid-19, ieceļojot Latvijā no Apvienotās Karalistes, Dānijas, Norvēģijas, Zviedrijas, Beļģijas, Īrijas, Vācijas vai Krievijas, Tev vairs nav nepieciešams negatīvs tests! Uzzini vairāk šeit

Ceļojuma beigās

Drukāt

 


 

Ja lidsabiedrība ir īstenojusi visas jūsu vajadzības saskaņā ar rezervāciju, jūsu lidojumam vajadzētu būt tikpat ērtam kā jebkura cita pasažiera ceļojumam. Taču, ja rodas sarežģījumi, ir vērts nekavējoties ziņot par problēmām attiecīgajiem dienestiem.

 


Ja jums ir pretenzijas, ierosinājumi vai komentāri par sniegtajiem pakalpojumiem, lūdzam paziņot mums par to, izmantojot atsauksmju formu.  Mūsu klientu apkalpošanas darbinieki atbildēs uz jūsu jautājumiem un ieteikumiem.

Lidostas “Rīga” viena no prioritātēm ir ikvienam pasažierim, tostarp PRM pasažieriem, nodrošināt augstas kvalitātes pakalpojumus. Lai nodrošinātu atgriezenisko saiti un iespēju izteikt ierosinājumus, komentārus un arī iesniegt pretenzijas, lidostas “Rīga” mājaslapas sadaļā “Atsauksmes” ikviens pasažieris ir aicināts elektroniski aizpildīt APTAUJAS ANKETU.