Galvenā izvēlne

  Kā pieteikt pakalpojumu

  Ceļš uz lidostu un no tās

  Izlidošana un ielidošana

  Ceļojuma beigās

  Elektriskie palīglīdzekļi

  Pakalpojumu kvalitāte

  Novērtē mūsu pakalpojumu!

weather info
Rīga +15.8 °C
Rīga
Fairfield
A A A
 • A
 • A
 • A
Viegli lasīt

Uzmanību! Saskaņā ar Ministru Kabineta noteikumiem no 21.septembra līdz 28.septembrim nav atļauti lidojumi no/uz Spāniju, Andoru, Franciju un Čehiju, kā arī valstīm ārpus Eiropas Savienības, kuras nav iekļautas Eiropas Komisijas drošo valstu sarakstā! Ieceļojot no valstīm, kurās COVID-19 kumulatīvais 14 dienu saslimstības rādītājs uz 100 000 iedzīvotājiem pārsniedz 16, jāievēro obligāta 10 dienu pašizolācija! Valstu saraksts atrodams www.spkc.gov.lv

Kā pieteikt pakalpojumu?

Drukāt

 


 

Lai lidosta varētu nodrošinātu atbilstošu servisu, pasažierim PRM pakalpojumu jāpiesaka vismaz 48 stundas pirms plānotā lidojuma.

 


To visērtāk iespējams izdarīt aviobiļešu iegādes brīdī – aviokompānijas pārstāvniecībā, tās mājaslapā vai tūrisma aģentūrā.

Ko darīt, ja biļete tiek rezervēta vēlāk nekā 48 stundas pirms lidojuma?

Ja biļete ir iegādāta vēlāk nekā divas dienas pirms lidojuma, PRM pakalpojums jāpiesaka lidostā – Informācijas birojā, kas atrodas reģistrācijas zālē, pie reģistrācijas galdiem vai īpašajos izsaukuma punktos, kas izvietoti P1 (1. stāva līmenī) un pie P3 autostāvvietas.

Lidostā  "Rīga" PRM pakalpojumu iespējams pieteikt arī elektroniski, sūtot pieteikumu uz e-pasta adresi IPAsupervisor@riga-airport.com.

Īpaši apmācīti PRM atbalsta dienesta darbinieki katru pieteikumu izvērtē ļoti rūpīgi un PRM pasažierim piemeklē atbilstošus palīglīdzekļus, kā arī organizē pēc iespējas ērtāku klienta nokļūšanu gaisa kuģī.

Ja pakalpojums ir pieteikts pēdējā brīdī, lidosta nevar garantēt tādu pašu servisa kvalitāti, kāda būtu pieejama, piesakot to savlaicīgi. Arī iespējamais pakalpojuma gaidīšanas laiks var būt ilgāks (līdz pat 45 minūtēm).