Galvenā izvēlne

  Kā pieteikt pakalpojumu

  Ceļš uz lidostu un no tās

  Izlidošana un ielidošana

  Ceļojuma beigās

  Elektriskie palīglīdzekļi

  Pakalpojumu kvalitāte

  Novērtē mūsu pakalpojumu!

weather info
Rīga +8.8 °C
Rīga
Fairfield
A A A
 • A
 • A
 • A
Viegli lasīt

Uzmanību! Latvijā vari ieceļot tikai  neatliekamu iemeslu dēļ! Latvijā vari ieceļot tikai tad, ja Tev ir negatīvs Covid-19 tests, kas veikts ar PCR metodi un nodots ne ātrāk kā 72 h pirms iekāpšanas lidmašīnā!  Pirms ieceļošanas Latvijā aizpildi e-apliecinājumu vietnē Covidpass.lv! Ieceļojot Latvijā no trešajām valstīm (valstis, kas nav Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomiskās zonas valstis, Šveice un Lielbritānija) Tev pēc ieceļošanas nekavējoties jāveic atkārtots Covid-19 tests! Ieceļojot no valstīm, kurās COVID-19 kumulatīvais 14 dienu saslimstības rādītājs uz 100 000 iedzīvotājiem pārsniedz 50, jāievēro obligāta 10 dienu pašizolācija, pat ja ir negatīvs Covid-19 tests! Valstu saraksts atrodams www.spkc.gov.lv.

Par RIX

Drukāt

Padome

Valde

Struktūra

Statūti

Akcionāru  un īpašuma struktūra

Lidosta “Rīga” ir strauji augošs Ziemeļeiropas gaisa satiksmes mezgls. No lidostas “Rīga” ziemas sezonā iespējams doties uz vairāk nekā 70, bet vasaras sezonā - uz vairāk nekā 100 galamērķiem, ko nodrošina 20 aviosabiedrības. Lidosta “Rīga” apkalpo pusi no kopējā Baltijas valstu avioceļotāju un gaisa kravu apjoma.

 


Lidosta „Rīga” ir valsts akciju sabiedrība (VAS), kuras īpašnieks ir Latvijas Republika. Uzņēmuma kapitāla daļu turētājs ir Satiksmes ministrija.

Misija

Nodrošināt klientiem uzticamu infrastruktūru un izcilus aviācijas un ne-aviācijas pakalpojumus, sekmēt ilgtspējīgu maršruta tīkla piedāvājumu, paplašinot valsts savienojamību ar stratēģiski svarīgiem galamērķiem un veicinot tautsaimniecības izaugsmi

Vīzija

Pirmās izvēles lidosta pasažieriem, lidsabiedrībām un uzņēmumiem Baltijas jūras reģionā, piedāvājot plašu savienojamību un kvalitatīvu pasažieru apkalpošanu.

Vērtības

Lidostas “Rīga” darbības pamatā ir divas vērtības: drošums un serviss.

Stratēģiskie mērķi

 • Uzlabot savienojamību un palielināt Lidostas apkalpoto pasažieru skaitu un kravu apjomu, saglabājot līdera lomu Baltijā un stiprinot pozīcijas Baltijas jūras reģionā;
 • Nodrošināt mūsdienīgus un kvalitatīvus pakalpojumus un augstu servisa līmeni;
 • Nodrošināt drošu un ilgtspējīgu infrastruktūru ;
 • Uzlabot pamatdarbības procesus un nodrošināt to nepārtrauktību;
 • Palielināt ieņēmumus, pilnveidojot un attīstot sniegto pakalpojumu klāstu;
 • Mazināt negatīvo ietekmi uz vidi.
Lai veicinātu Lidostas sniegto pakalpojumu kvalitātes nepārtrauktu uzlabošanu, ietekmes uz vidi samazināšanu un efektīvu energoresursu izmantošanu, Lidostā ir ieviesta un tiek uzturēta integrētās vadības sistēma, ko apliecina saņemtie kvalitātes vadības sistēmas ISO 9001:2015, vides pārvaldības sistēmas ISO 14001:2015 un energopārvaldības sistēmas ISO 50001:2018 sertifikāti.