Galvenā izvēlne

  Kā pieteikt pakalpojumu

  Ceļš uz lidostu un no tās

  Izlidošana un ielidošana

  Ceļojuma beigās

  Elektriskie palīglīdzekļi

  Pakalpojumu kvalitāte

  Novērtē mūsu pakalpojumu!

weather info
Rīga +26.3 °C
Rīga
Fairfield
A A A
 • A
 • A
 • A
Viegli lasīt

Uzmanību! Latvijā vari ieceļot tikai  neatliekamu iemeslu dēļ! Latvijā vari ieceļot tikai tad, ja Tev ir negatīvs Covid-19 tests, kas veikts ar PCR metodi un nodots ne ātrāk kā 72 h pirms iekāpšanas lidmašīnā!  Pirms ieceļošanas Latvijā aizpildi e-apliecinājumu vietnē Covidpass.lv! Ieceļojot Latvijā no trešajām valstīm (valstis, kas nav Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomiskās zonas valstis, Šveice un Lielbritānija) Tev pēc ieceļošanas nekavējoties jāveic atkārtots Covid-19 tests! Ieceļojot no valstīm, kurās COVID-19 kumulatīvais 14 dienu saslimstības rādītājs uz 100 000 iedzīvotājiem pārsniedz 50, jāievēro obligāta 10 dienu pašizolācija, pat ja ir negatīvs Covid-19 tests! Valstu saraksts atrodams www.spkc.gov.lv.

2011.gads

Drukāt

Ģimenei draudzīgs komersants

2011. gada 8. septembrī svinīgā ceremonijā Labklājības ministrija divpadsmit uzņēmumiem, tostarp starptautiskajai lidostai „Rīga”, pasniedza apliecības par ģimenei draudzīga komersanta statusa saņemšanu.

Divpadsmit uzņēmumi, kuri saņēma apliecību, tika apzināti un atlasīti sadarbībā ar Ilgtspējas indeksu, kopīgi izstrādājot un indeksa aptaujas anketā integrējot atbilstošus kritērijus par ģimenei draudzīgas politikas īstenošanu uzņēmumā. Ģimenei draudzīga komersanta statusu Labklājības ministrija piešķīra uzņēmumiem, kas īsteno ģimenei draudzīgu politiku gan savā komercsabiedrībā, gan plašākas sabiedrības kontekstā, piemēram, sniedzot pakalpojumus un nodrošinot atbilstošu vidi.


Pirmā desmitnieka uzņēmums Uzņēmumu reputācijas topā

VAS „Starptautiskā lidosta „Rīga”” 150 Latvijas lielāko uzņēmumu vidū 2011.gadā ieguva 10.vietu Nords Porter Novelli un laikraksta „Dienas Bizness” veidotajā uzņēmumu reputācijas topā. 

Uzņēmumu reputācijas topa pētījumā katru gadu tiek iekļauti 150 Latvijas uzņēmumi. Tie tiek izvēlēti, ņemot vērā apgrozījumu un publicitāti medijos iepriekšējā gadā. 

 

Starptautiskā lidosta „Rīga” iekļūst „Ilgtspējas indeksa” bronzas kategorijā 2011

2011.gada 12. maijā, tika godināti iniciatīvas „Ilgtspējas indekss” dalībnieki, novērtējot to sniegumu piecās ilgtspējīgas darbības jomās. Starptautiskā lidosta „Rīga”, pirmo reizi piedaloties iniciatīvā, sasniegusi bronzas līmeni. 

Ilgtspējas indeksā uzņēmumi kvalificējas bronzas, sudraba un kopš 2011. gada - arī zelta kategorijā.

Uzslavētākais uzņēmums 2011

Kampaņā „Uzslavē labu servisu!” uzņēmumi un visa sabiedrība tika aicināti pievērst lielāku uzmanību klientu apkalpošanas kultūrai. Tās ietvaros ir noskaidroti uzslavētākie uzņēmumi, kā arī valsts un pašvaldību iestādes Latvijā. Uzslavētāko uzņēmumu vidū ir arī lidosta „Rīga”, iegūstot balvu kategorijā „Infrastruktūra”.