Galvenā izvēlne

  Kā pieteikt pakalpojumu

  Ceļš uz lidostu un no tās

  Izlidošana un ielidošana

  Ceļojuma beigās

  Elektriskie palīglīdzekļi

  Pakalpojumu kvalitāte

  Novērtē mūsu pakalpojumu!

weather info
Rīga +26.3 °C
Rīga
Fairfield
A A A
 • A
 • A
 • A
Viegli lasīt

Uzmanību! Latvijā vari ieceļot tikai  neatliekamu iemeslu dēļ! Latvijā vari ieceļot tikai tad, ja Tev ir negatīvs Covid-19 tests, kas veikts ar PCR metodi un nodots ne ātrāk kā 72 h pirms iekāpšanas lidmašīnā!  Pirms ieceļošanas Latvijā aizpildi e-apliecinājumu vietnē Covidpass.lv! Ieceļojot Latvijā no trešajām valstīm (valstis, kas nav Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomiskās zonas valstis, Šveice un Lielbritānija) Tev pēc ieceļošanas nekavējoties jāveic atkārtots Covid-19 tests! Ieceļojot no valstīm, kurās COVID-19 kumulatīvais 14 dienu saslimstības rādītājs uz 100 000 iedzīvotājiem pārsniedz 50, jāievēro obligāta 10 dienu pašizolācija, pat ja ir negatīvs Covid-19 tests! Valstu saraksts atrodams www.spkc.gov.lv.

2012.gads

Drukāt

Uzslavētākais uzņēmums 2012

Noslēdzoties kampaņai „Uzslavē labu servisu!”, kas norisinājās no 1. -31. martam, tika apbalvoti uzslavētākie uzņēmumi, kas 2012.gadā, sniedzot pakalpojumus, nodrošina augstu klientu servisa kvalitāti. Lidosta „Rīga” jau otro gadu pēc kārtas ieguva Uzslavētākā uzņēmuma 2012 titulu kategorijā „Infrastruktūra”.

Kampaņas laikā uzņēmumus vērtēja ne tikai sabiedrība, bet arī eksperti – Klientu servisa uzlabošanas uzņēmums DIVE Latvia, veicot „slepenā pircēja” pētījumu, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera un Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija.


 

Pievilcīgākais darba devējs 2012

Lidosta „Rīga” saņēma atzinības rakstu no vadošās pētījumu aģentūras TNS par to, ka esam viens no pievilcīgākajiem darba devējiem Latvijā 2012.gadā.

Lidostas komunikācijas kampaņa saņem starptautiskus apbalvojumus

12. novembrī Baltic PR Awards 2012 ietvaros tika apbalvotas deviņas labākās aizvadītā gada komunikācijas un sabiedrisko attiecību kampaņas Baltijā, tostarp lidostas realizētā kampaņa par drošības maksas ieviešanu.

Kopumā 34 konkursa starptautiskās žūrijas dalībnieki izvērtēja 79 komunikācijas un sabiedrisko attiecību kampaņas, kas realizētas no 2011. gada 1. janvāra līdz 2012. gada 12. oktobrim šādās kategorijās: korporatīvā komunikācija, krīžu un problēmjautājumu vadība, iekšējā komunikācija, patērētāju attiecības, sociālpolitiskās attiecības, korporatīvā ilgtspēja un atbildība, digitālā komunikācija, publiskā sektora komunikācija, sponsorēšana un starptautiskā komunikācija.

Ģimenei draudzīgs komersants 2012

Godinot tos darba devējus, kuru darbības politika un pakalpojumi ir draudzīgi bērniem un ģimenēm, Labklājības ministrija (LM) 25.maijā pasniedza apliecības par Ģimenei draudzīga komersanta statusu.

Uzņēmumus, kuri ieguvuši Ģimenei draudzīga komersanta statusu, apzināja un izvērtēja sadarbībā ar Ilgtspējas indeksu. Statusu LM piešķir uzņēmumiem, kas īsteno ģimenei draudzīgu politiku gan savā komercsabiedrībā, gan plašākas sabiedrības kontekstā, piemēram, sniedzot pakalpojumus un nodrošinot atbilstošu vidi.

Ilgtspējas indeksa 2012 sudraba kategorija

25. maijā tika godināti iniciatīvas „Ilgtspējas indekss” dalībnieki, novērtējot to sniegumu piecās ilgtspējīgas darbības jomās. Lidosta „Rīga”, otro reizi piedaloties iniciatīvā, sasniegusi sudraba līmeni.

2.vieta konkursā „Zelta ķivere”

Eiropas Darba drošības un veselības aizsardzības aģentūras un Valsts darba inspekcijas kopīgi rīkotā darba aizsardzības labas prakses balvas konkursā „Zelta ķivere” lidosta „Rīga” ieguva godpilno otro vietu.