Galvenā izvēlne

  Kā pieteikt pakalpojumu

  Ceļš uz lidostu un no tās

  Izlidošana un ielidošana

  Ceļojuma beigās

  Elektriskie palīglīdzekļi

  Pakalpojumu kvalitāte

  Novērtē mūsu pakalpojumu!

weather info
Rīga +26.3 °C
Rīga
Fairfield
A A A
 • A
 • A
 • A
Viegli lasīt

Uzmanību! Latvijā vari ieceļot tikai  neatliekamu iemeslu dēļ! Latvijā vari ieceļot tikai tad, ja Tev ir negatīvs Covid-19 tests, kas veikts ar PCR metodi un nodots ne ātrāk kā 72 h pirms iekāpšanas lidmašīnā!  Pirms ieceļošanas Latvijā aizpildi e-apliecinājumu vietnē Covidpass.lv! Ieceļojot Latvijā no trešajām valstīm (valstis, kas nav Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomiskās zonas valstis, Šveice un Lielbritānija) Tev pēc ieceļošanas nekavējoties jāveic atkārtots Covid-19 tests! Ieceļojot no valstīm, kurās COVID-19 kumulatīvais 14 dienu saslimstības rādītājs uz 100 000 iedzīvotājiem pārsniedz 50, jāievēro obligāta 10 dienu pašizolācija, pat ja ir negatīvs Covid-19 tests! Valstu saraksts atrodams www.spkc.gov.lv.

2014.gads

Drukāt

Konkurētspējīgākā lidosta Eiropā pakalpojumu cenu ziņā

Gaisa satiksmes pētniecības biedrība (Air Transport Research Society (ATRS)), veicot 200 lidostu finanšu datu salīdzinājumu, atzinusi lidostu “Rīga” par Eiropā konkurētspējīgāko lidostu, rēķinot izmaksas un tarifu struktūru uz vienu pasažieri. Zemāko tarifu nominācijā kā uzvarētājs ir noteikta Luksemburgas lidosta.

Pētījumā salīdzinātas 69 Eiropas, 78 Ziemeļamerikas un 53 Āzijas lidostas. Lai noteiktu pasaules efektīvākās un konkurētspējīgākās lidostas, ir veikta pētījumā iekļauto lidostu finanšu un cenu politikas salīdzinošā analīze. Tāpat godalgas nominācijās par lidostu efektivitāti ir ieguvušas Kopenhāgenas (Dānija), Atēnu (Grieķija) un Keflavikas (Islande) starptautiskās lidostas.

Ilgtspejas indeksa 2014 sudraba kategorija

Novērtējumā tiek skatītas piecas galvenās darbības jomas: stratēģija, sabiedrība, vide, tirgus attiecības un darba vide. Lidosta šogad atkārtoti iekļuvusi sudraba kategorijā, augstāko novērtējumu iegūstot sadaļā tirgus attiecības (77,2%).

Katrā Ilgtspējas indeksa sadaļā tiek vērtēti šādi aspekti: vadība (politikas, procesi, principi, mērķi u.tml.), kas veido 30% no kopvērtējuma, integrācija (lēmumu pieņemšana, atbildīgie, apmācība, ieinteresēto pušu iesaiste) – 25 %, faktiskais sniegums un ietekme – 40 %. Vērtējumā tiek ņemti vērā arī citi apbalvojumi (sertifikāti, atzinības u.tml.), kas veido 5 % no kopvērtējuma.