Galvenā izvēlne

  Kā pieteikt pakalpojumu

  Ceļš uz lidostu un no tās

  Izlidošana un ielidošana

  Ceļojuma beigās

  Elektriskie palīglīdzekļi

  Pakalpojumu kvalitāte

  Novērtē mūsu pakalpojumu!

weather info
Rīga +26.3 °C
Rīga
Fairfield
A A A
 • A
 • A
 • A
Viegli lasīt

Uzmanību! Latvijā vari ieceļot tikai  neatliekamu iemeslu dēļ! Latvijā vari ieceļot tikai tad, ja Tev ir negatīvs Covid-19 tests, kas veikts ar PCR metodi un nodots ne ātrāk kā 72 h pirms iekāpšanas lidmašīnā!  Pirms ieceļošanas Latvijā aizpildi e-apliecinājumu vietnē Covidpass.lv! Ieceļojot Latvijā no trešajām valstīm (valstis, kas nav Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomiskās zonas valstis, Šveice un Lielbritānija) Tev pēc ieceļošanas nekavējoties jāveic atkārtots Covid-19 tests! Ieceļojot no valstīm, kurās COVID-19 kumulatīvais 14 dienu saslimstības rādītājs uz 100 000 iedzīvotājiem pārsniedz 50, jāievēro obligāta 10 dienu pašizolācija, pat ja ir negatīvs Covid-19 tests! Valstu saraksts atrodams www.spkc.gov.lv.

2015.gads

Drukāt

Ģimenei draudzīgs komersants 2015

Lidosta "Rīga" pēc apmeklētāju ieteikuma ieguvusi atzinību kā ģimenēm draudzīgs uzņēmums.

TOP darba devējs 2014

Lidosta "Rīga" ieguvusi otro vietu pētijumā "TOP darba devējs 2014" biznesa sektorā "Transports un loģistika".

Gada labākā būve Latvijā 2014 - Sabiedriskā jaunbūve

Lidostas "Rīga" ugunsdzēsības depo ieguvis otro vietu Latvijas būvniecības nevalstiskās organizācijas skates "Gada labākā būve Latvijā 2014" nominācijā "Sabiedriskā jaunbūve".

 

Gada labākā būve Latvijā 2014 - Inženierbūve

Latvijas būvniecības nevalstiskās organizācijas skates „Gada labākā būve Latvijā 2014” nominācijā „Inženierbūves” 1.vieta piešķirta lidostas skrejceļa segas virskārtas renovācijas projektam.

Ilgtspējīga personāla atlases stratēģija

Konkursā, kas veltīts darba devēja tēla veicināšanai „Izcila Darba Devēja DNS 2015”, iegūta galvenā balva nominācijā “Ilgtspējīga personāla atlases stratēģija”.

Sudraba kategorija Ilgtspējas indeksā

Starptautiskās lidostas „Rīga” ieguvusi sudraba kategoriju Ilgtspējas indeksā. "Ilgtspējas indekss" ir stratēģisks vadības instruments, kas balstīts uz starptautiski atzītu metodoloģiju, palīdzot uzņēmumiem novērtēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni piecās jomās - stratēģijā, tirgus attiecībās, darba vidē, vidē un sabiedrībā.