Galvenā izvēlne

  Kā pieteikt pakalpojumu

  Ceļš uz lidostu un no tās

  Izlidošana un ielidošana

  Ceļojuma beigās

  Elektriskie palīglīdzekļi

  Pakalpojumu kvalitāte

  Novērtē mūsu pakalpojumu!

weather info
Rīga +26.3 °C
Rīga
Fairfield
A A A
 • A
 • A
 • A
Viegli lasīt

Uzmanību! Latvijā vari ieceļot tikai  neatliekamu iemeslu dēļ! Latvijā vari ieceļot tikai tad, ja Tev ir negatīvs Covid-19 tests, kas veikts ar PCR metodi un nodots ne ātrāk kā 72 h pirms iekāpšanas lidmašīnā!  Pirms ieceļošanas Latvijā aizpildi e-apliecinājumu vietnē Covidpass.lv! Ieceļojot Latvijā no trešajām valstīm (valstis, kas nav Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomiskās zonas valstis, Šveice un Lielbritānija) Tev pēc ieceļošanas nekavējoties jāveic atkārtots Covid-19 tests! Ieceļojot no valstīm, kurās COVID-19 kumulatīvais 14 dienu saslimstības rādītājs uz 100 000 iedzīvotājiem pārsniedz 50, jāievēro obligāta 10 dienu pašizolācija, pat ja ir negatīvs Covid-19 tests! Valstu saraksts atrodams www.spkc.gov.lv.

2017.gads

Drukāt

Ģimenei draudzīgs komersants 2016

Lepojamies, ka lidosta "Rīga" ir atkal atzīta par ģimenei draudzīgu komersantu!

TOP darba devējs 2016

Starptautiskā lidosta "Rīga" atzīta par TOP darba devēju personāla atlases kompānijas “CV-Online Latvia” veiktajā pētījumā, saņemot 2. novērtējumu transporta un loģistikas sektorā un tādējādi kļūstot par vienu no Latvijas iekārojamākajiem un populārākajiem darba devējiem. Aptaujā piedalījās 11 861 darba ņēmēji, nosaucot 3 244 uzņēmumus.

llgtspējas indeksa Zelta kategorija

 llgtspējas indeksā lidosta "Rīga" atkārtoti iegūst Zelta kategoriju.

Uzņēmumu reputācijas tops

Lidosta "Rīga" 2017.gadā iekļuvusi pirmajā desmitniekā uzņēmumu reputācijas topā.

Zelta ķivere 2017

VAS Starptautiskā lidosta “Rīga”” ieguva 2.vietu Eiropas Darba drošības un veselības aizsardzības aģentūras nacionālā kontaktpunkta organizētajā darba aizsardzības labās prakses balvas konkursā “Zelta ķivere 2017” “Atgriežos, lai strādātu!” (sk. pielikumā diploma kopija).