Galvenā izvēlne

  Kā pieteikt pakalpojumu

  Ceļš uz lidostu un no tās

  Izlidošana un ielidošana

  Ceļojuma beigās

  Elektriskie palīglīdzekļi

  Pakalpojumu kvalitāte

  Novērtē mūsu pakalpojumu!

weather info
Rīga -0.7 °C
Rīga
A A A
 • A
 • A
 • A
Viegli lasīt

2018.gads

Drukāt

Taisnīgākais atalgojuma maksātājs 2018

13. septembrī lidosta “Rīga” īpašā apbalvošanas ceremonijā saņēma taisnīgākā atalgojuma maksātāja Latvijā balvu. Apbalvojums tika piešķirts, ņemot vērā personālvadības konsultāciju un pētījumu kompānijas "Fontes" veikto Latvijas darba devēju pētījumu, kas notika vairākos posmos un kurā piedalījās 340 organizācijas. Vispirms tika atlasīti tie uzņēmumi, kuri par vienu un to pašu darbu maksā vienlīdzīgi gan sievietēm, gan vīriešiem. Pēc tam tika izvērtēta atalgojuma konkurētspēja ar darba tirgū – atalgojums nevarēja būt ievērojami zemāks par tirgus tendencēm, savukārt vienādu amatu veicējiem uzņēmumā nevarēja būt ļoti atšķirīga alga, kā starp vadītājiem un augstākā līmeņa vadītājiem bija jābūt gan sievietēm, gan vīriešiem.
Kopā ar lidostu “Rīga” pirmo vietu ieņēma “Accenture” Latvijas filiāle, aiz sevis atstājot viesnīcu "Radisson Blu Latvija", Finanšu un kapitāla tirgus komisiju, AS "Latvenergo", VAS "Latvijas valsts meži", "Exigen Services Latvia", "Swedbank", "Toyota Material Handling Baltic" un "Attīstības finanšu institūcija "Altum"".

Air Transport Award 2018

Lidosta “Rīga” ieguvusi izdevuma International Transport News balvu Air Transport Awards 2018 nominācijā “Līderis infrastruktūras attīstībā Baltijas reģionā un klientu servisa izcilībā”.
Air Transport Awards apbalvojums izceļ dinamiskās aviācijas nozares celmlaužus. Balva tiek piešķirta, lai izceltu uzņēmumus, kas ir veicinājuši industrijas panākumus un to augstākā līmeņa vadītājus par ieguldīto darbu un sasniegumiem.

 

Ģimenei draudzīgs komersants 2018

Lai veicinātu ģimenisko vērtību nostiprināšanos sabiedrībā un uzlabotu ģimeņu dzīves un darba vidi, Labklājības ministrija jau vairākus gadus vērtē uzņēmumus, piešķirot tiem Ģimenei draudzīga komersanta statusu.

Zelta kategorija Ilgtspējas indeksā

Lepojamies, ka Ilgtspējas indeksā arī šogad lidosta "Rīga" ir ieguvusi Zelta kategoriju.

 

Mārupes novada uzņēmēju gada balva

Svinīgā ceremonijā godināti labākie Mārupes novada uzņēmēji septiņās nominācijās - novada strauji augošais ražotājs, novada inovācija, novada mājražotājs, novada meistars, novada sadarbības partneris, novada gada pārsteigums, novada aizrautība. Lidosta "Rīga" saņēma novada sadarbības partnera apbalvojumu.

Latvijas Autisma apvienības atzinība

 Latvijas autisma apvienības atzinība par atbilstošas un iekļaujošas vides veidošanu.