Galvenā izvēlne

  Kā pieteikt pakalpojumu

  Ceļš uz lidostu un no tās

  Izlidošana un ielidošana

  Ceļojuma beigās

  Elektriskie palīglīdzekļi

  Pakalpojumu kvalitāte

  Novērtē mūsu pakalpojumu!

weather info
Rīga +1.5 °C
Rīga
A A A
 • A
 • A
 • A
Viegli lasīt

Uzmanību! No 12.janvāra, ja esi vakcinēts vai pārslimojis Covid-19, ieceļojot Latvijā no Apvienotās Karalistes, Dānijas, Norvēģijas, Zviedrijas, Beļģijas, Īrijas, Vācijas vai Krievijas, Tev vairs nav nepieciešams negatīvs tests! Uzzini vairāk šeit

2019.gads

Drukāt

Platīna kategorija Ilgtspējas indeksā

Ikgadējā Ilgtspējas indeksa novērtējumā lidosta “Rīga” šogad ieguvusi visaugstāko novērtējumu - Platīna kategoriju.

Ilgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kas balstīts starptautiski atzītā metodoloģijā, palīdzot Latvijas uzņēmumiem diagnosticēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni. Platīna statuss tiek piešķirts uzņēmumiem, kuri savā darbībā ir pilnībā integrējuši korporatīvo atbildību, veic sistemātisku datu vākšanu un ietekmes novērtēšanu. Tie par savu darbību atskaitās ar augsta līmeņa caurskatāmību un ietekmes auditorijas iesaisti, un to publiskotos datus ir apstiprinājis ārējs auditors.

Ģimenei draudzīgs uzņēmums 2019

Godinot tos Latvijas uzņēmumus, kuri savā ikdienas darbā īsteno ģimenei draudzīgus uzņēmējdarbības principus, 11. jūnijā Labklājības ministrija (LM) piešķīra statusu "Ģimenei draudzīgi”.

Kopš 2011. gada, kad lidosta “Rīga” bija to 12 Latvijas uzņēmumu vidū, kas saņēma ģimenei draudzīga komersanta statusu, uzņēmumus LM apzin sadarbībā ar Ilgtspējas indeksu, kopīgi izstrādājot un indeksa aptaujas anketā iekļaujot atbilstošus kritērijus par ģimenei draudzīgas politikas īstenošanu uzņēmumā.

TOP darba devējs 2018

Lidosta “Rīga” ir ieguvusi 2.vietu “TOP Darba devējs 2018” transporta un loģistikas sektorā nacionāla mēroga pētījumā, ko veikusi personāla atlases kompānija CV-Online Latvia.

CV-Online Latvia katru gadu veic aptauju, kurā noskaidro Latvijas iekārojamākos un labākos darba devējus vairākās kategorijās un biznesa sektoros. Šajā un citos līdzvērtīgos pētījumos ik gadu lidosta “Rīga” ierindojas starp labākajiem Latvijas darba devējiem. 

Taisnīgākais atalgojuma maksātājs 2019

12. septembrī lidosta “Rīga” īpašā apbalvošanas ceremonijā saņēma balvu kā taisnīgākais atalgojuma maksātājs Latvijā.

Taisnīgākā atalgojuma maksātāja statuss lidostai “Rīga” tika piešķirts, ņemot vērā personālvadības konsultāciju un pētījumu kompānijas "Fontes" veikto Latvijas darba devēju pētījumu, kas notika vairākos posmos, izvērtējot dažādus kritērijus. 

IPRA Global Creativity Award

Lidostas "Rīga" un reklāmas aģentūras TBWA\Latvija radītais projekts "RIX simfonija" ieguvis prestižo Global Creativity Award balvu, kas tika pasniegta Starptautiskās Sabiedrisko attiecību asociācijas (International Public Relations Assotiation, IPRA) nozares izcilības konkursa IPRA Golden World Awards 2019 ietvaros. "RIX simfonija" ir ar mākslīgā intelekta palīdzību radīts unikāls skaņdarbs, kas tapis, lidostā fiksētās kustības pārvēršot noteiktās nošu skaņās.

IPRA Golden World Awards ir ikgadējs komunikācijas nozares izcilības konkurss, kurā 37 dažādās kategorijās tiek apbalvoti pasaules labākie projekti un to īstenotāji. Šā gada konkursā lidostas simfonija ieguva ne tikai balvu par radošumu, bet arī triumfēja Ceļojumu un tūrisma kategorijā.