Galvenā izvēlne

  Kā pieteikt pakalpojumu

  Ceļš uz lidostu un no tās

  Izlidošana un ielidošana

  Ceļojuma beigās

  Elektriskie palīglīdzekļi

  Pakalpojumu kvalitāte

  Novērtē mūsu pakalpojumu!

weather info
Rīga -0.7 °C
Rīga
A A A
 • A
 • A
 • A
Viegli lasīt

2020.gads

Drukāt

Platīna kategorija Ilgtspējas indeksā

Ikgadējā Ilgtspējas indeksa novērtējumā lidosta “Rīga” atkārtoti ieguvusi visaugstāko novērtējumu - Platīna kategoriju.

Ilgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kas balstīts starptautiski atzītā metodoloģijā, palīdzot Latvijas uzņēmumiem diagnosticēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni. Platīna statuss tiek piešķirts uzņēmumiem, kuri savā darbībā ir pilnībā integrējuši korporatīvo atbildību, veic sistemātisku datu vākšanu un ietekmes novērtēšanu. Tie par savu darbību atskaitās ar augsta līmeņa caurskatāmību un ietekmes auditorijas iesaisti, un to publiskotos datus ir apstiprinājis ārējs auditors.

IPRA Golden World Awards 2020

Lidostas “Rīga” 2019.gada augustā radītais veltījums Baltijas ceļa 30.gadu piemiņai “Gatves deja uz lidostas skrejceļa” uzvarējis prestižajā Starptautiskās Sabiedrisko attiecību asociācijas (International Public Relations Assotiation, IPRA) nozares izcilības konkursā “IPRA Golden World Awards 2020”. Projekts plūca laurus kategorijā "Pasākumu organizēšana". 

TOP darba devējs 2020

Lidosta “Rīga” ir ieguvusi 3.vietu “TOP Darba devējs 2020” transporta un loģistikas sektorā nacionāla mēroga pētījumā, ko veikusi personāla atlases kompānija CV-Online Latvia.

CV-Online Latvia katru gadu veic aptauju, kurā noskaidro Latvijas iekārojamākos un labākos darba devējus vairākās kategorijās un biznesa sektoros. Šajā un citos līdzvērtīgos pētījumos ik gadu lidosta “Rīga” ierindojas starp labākajiem Latvijas darba devējiem. 

Taisnīgākais atalgojuma maksātājs 2020

Prestižajā personāla atlases, attīstības un atalgojuma pētījumu kompānijas Fontes pētījumā par taisnīgākajiem atalgojuma maksātājiem Latvijā 2020. gadā lidosta “Rīga” jau trešo gadu pēc kārtas atzīta par vienu no šīs jomas līderiem, organizāciju grupā virs 500 darbiniekiem iegūstot 2.vietu.

Taisnīgākā atalgojuma maksātāja statusu organizācijām piešķir, ņemot vērā Latvijas darba devēju pētījumu, kas notiek vairākos posmos, izvērtējot dažādus kritērijus: atalgojuma vienlīdzība vienādos amatos, uzņēmuma atalgojuma konkurētspēja darba tirgū, dzimumu līdztiesības principa integrācija un citus.