Galvenā izvēlne

  Kā pieteikt pakalpojumu

  Ceļš uz lidostu un no tās

  Izlidošana un ielidošana

  Ceļojuma beigās

  Elektriskie palīglīdzekļi

  Pakalpojumu kvalitāte

  Novērtē mūsu pakalpojumu!

weather info
Rīga +5.5 °C
Rīga
San Diego
A A A
 • A
 • A
 • A
Viegli lasīt

Uzmanību! Latvijā vari ieceļot tikai  neatliekamu iemeslu dēļ! Latvijā vari ieceļot tikai tad, ja Tev ir negatīvs Covid-19 tests, kas veikts ar PCR metodi un nodots ne ātrāk kā 72 h pirms iekāpšanas lidmašīnā!  Pirms ieceļošanas Latvijā aizpildi e-apliecinājumu vietnē Covidpass.lv! Ieceļojot Latvijā no trešajām valstīm (valstis, kas nav Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomiskās zonas valstis, Šveice un Lielbritānija) Tev pēc ieceļošanas nekavējoties jāveic atkārtots Covid-19 tests! Ieceļojot no valstīm, kurās COVID-19 kumulatīvais 14 dienu saslimstības rādītājs uz 100 000 iedzīvotājiem pārsniedz 50, un jebkuras trešās valsts, jāievēro obligāta 10 dienu pašizolācija, pat ja ir negatīvs Covid-19 tests! Valstu saraksts atrodams www.spkc.gov.lv.

Korporatīvā atbildība

Drukāt

 

Mūsu pārliecība ir, ka jebkura Latvijā strādājoša uzņēmuma panākumi ir nesaraujami saistīti ar visas sabiedrības un tautsaimniecības sekmīgu izaugsmi. Korporatīvā atbildība un ilgtspēja ir mūsu izaugsmes un attīstības pamats.

 


Lidosta “Rīga” apzinās, ka uzņēmuma darbība ietekmē daudzus – gan cilvēkus, gan uzņēmumus, gan organizācijas. Rezultatīva un peļņu nesoša lidostas “Rīga” darbība ir vairāk nekā viena uzņēmuma biznesa veiksme. Lidostai gan kā valsts uzņēmumam, gan lielākajam Baltijas reģiona gaisa satiksmes mezglam ir ievērojama tieša un netieša ietekme uz Latvijas tautsaimniecību.

Tādēļ lidosta “Rīga” savā ikdienas darbā un komunikācijā integrē korporatīvās pārvaldības principus un ilgtspējīgas uzņēmējdarbības praksi, kuras pamatā ir ietekmes pušu vēlme pēc sociāli atbildīgas rīcības un atklātības.

 

Ilgtspējas novērtēšana lidostai “Rīga” ir būtisks stratēģiskais instruments biznesa mērķu sasniegšanai. Izvirzot skaidrus mērķus, sperot plānotus un secīgus soļus to īstenošanai, ieviešot un uzlabojot procesus un procedūras, lidosta padara savu saimniecisko darbību drošu un caurspīdīgu, ar atbildību izturoties pret darbiniekiem, partneriem, pasažieriem, apkārtējo kopienu, vidi, nodokļu maksātājiem un kapitāldaļu turētāju.

Kopš 2011.gada lidosta “Rīga” piedalās “Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta” ilgtspējas novērtējumā Ilgtspējas indekss, ar katru gadu  uzlabojot uzņēmuma sniegumu stratēģiskās attīstības, darba vides, tirgus attiecību, vides un sabiedrības ietekmes jomās. 2019. gadā Ilgtspējas indeksa eksperti uzņēmumam pirmo reizi piešķīra augstāko – Platīna – novērtējumu.

Lidostas “Rīga” korporatīvās sociālās atbildības un sabiedrības investīciju jomas ir definētas Korporatīvās sociālās atbildības un sabiedrības investīciju politikā.

Savukārt lidostas "Rīga" Ilgtspējīgas attīstības politikas mērķis ir, lai lidostas ilgtermiņa biznesa panākumi, stratēģiskie mērķi un uzdevumi tiktu sasniegti ar atbildīgu un sabalansētu rīcību būtiskajos ilgtspējas aspektos.

Lidostas sniegums ilgtspējas jomā ir atspoguļots uzņēmuma Ilgtspējas pārskatā.

Ilgtspējīgas attīstības rīcības plāna aktivitātes ir aprakstīts  Ilgtspējas kalendārā 2021