Galvenā izvēlne

  Kā pieteikt pakalpojumu

  Ceļš uz lidostu un no tās

  Izlidošana un ielidošana

  Ceļojuma beigās

  Elektriskie palīglīdzekļi

  Pakalpojumu kvalitāte

  Novērtē mūsu pakalpojumu!

weather info
Rīga +13.7 °C
Rīga
A A A
 • A
 • A
 • A
Viegli lasīt

Uzmanību ieceļotājiem no Ukrainas! Ja neesi vakcinēts vai pārslimojis, no trešdienas, 22.septembra, ieceļojot Latvijā, Tev jāveic atkārtots Covid-19 tests! Uzzini vairāk šeit!

Atstātās mantas labdarībai

Drukāt

 


 

Lidostas pasažieru terminālī atrastās mantas, kurām mēneša laikā nav pieteicies īpašnieks, lidosta "Rīga" nodod labdarībai.

 


Līgums par bez uzraudzības atstāto mantu nodošanu ir noslēgts ar nodibinājumu "Ideju partneru fonds", kas uztur labdarības veikalus "Otrā elpa". 

Daļa no mantām tiek izvietota organizācijas veikalos pārdošanai un iegūtie līdzekļi ziedoti sociāliem-labdarības projektiem, bet daļu mantu "Ideju partneru fonds" ziedo sadarbības organizācijām, kuras tās izdala sociāli mazaizsargātām cilvēku grupām pēc nepieciešamības. 

Arī citas labdarības organizācijas var pieteikties lidostā atrastu mantu saņemšanai, sazinoties ar lidostas Komunikācijas vienību pr@riga-airport.com. Organizācijai jābūt sabiedriskā labuma statusam.

 


 

Organizāciju izlozes noteikumi

1. Izlozē par tiesībām saņemt VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga”” (turpmāk tekstā – Lidosta) atstātās mantas var piedalīties tikai organizācijas, kurām piešķirts sabiedriskā labuma organizācijas statuss.

2. Pieteikties izlozei var, iesniedzot šādus dokumentus:

- rakstisku pieteikumu, norādot prasīto informāciju (pieteikuma paraugs),
- sabiedriskā labuma organizācijas apliecības kopiju.

Pieteikums jānogādā personiski uz Lidostu, parakstoties žurnālā. Termiņš – 2017.gada 20.februāris (ieskaitot). Adrese – Lidosta “Rīga” 10/1, Mārupes novads LV 1053, Administrācijas ēka 602.kabinets. Pirms nogādāšanas lūgums sazināties ar sabiedrisko attiecību speciālisti Karīnu Skribi pa tālruni 25704977.

3. Izlozes rezultātā organizācijai tiek piešķirts kārtas numurs. Kārtas numurs tiek piešķirts tādā secībā, kādā saņemti pieteikumi ar visu nepieciešamo informāciju. Saraksts ar izlozes secību atrodams šeit.

4. Izlozētā organizācija savā īpašumā iegūst visas attiecīgā kalendārā mēneša laikā Lidostā bez uzraudzības atstātās mantas bez atlīdzības, savu labdarības mērķu īstenošanai. Organizācija savā īpašumā pieņem visas attiecīgajā mēnesī bez uzraudzības atstātās mantas.

5. Lidosta informēs organizāciju par laiku un vietu mantu saņemšanai.

6. Transportu un resursus mantu aizvešanai nodrošina pati organizācija. Pirms došanās pēc bez uzraudzības atstātajām mantām, organizācijai jāsazinās ar sabiedrisko attiecību vecāko speciālisti Santu Augusti-Šoli pa tālruni 26477445, vai, rakstot uz e-pastu s.auguste@riga-airport.com.

7. Par izsniegtajām mantām to izsniegšanas brīdī organizācijai jāparaksta Pieņemšanas-nodošanas akts un pavadzīme. Lidosta nenes atbildību par bez uzraudzības atstāto mantu kvalitāti.

8. Organizācijai ir iespēja atkārtoti un regulāri piedalīties izlozē. Ja organizācija atsauc savu dalību izlozē, par to rakstiskā veidā jāinformē Lidosta.