Galvenā izvēlne

  Kā pieteikt pakalpojumu

  Ceļš uz lidostu un no tās

  Izlidošana un ielidošana

  Ceļojuma beigās

  Elektriskie palīglīdzekļi

  Pakalpojumu kvalitāte

  Novērtē mūsu pakalpojumu!

weather info
Rīga +5.9 °C
Rīga
San Diego
A A A
 • A
 • A
 • A
Viegli lasīt

Uzmanību! Līdz 6.aprīlim Latvijā var ieceļot tikai  neatliekamu iemeslu dēļ. Latvijā vari ieceļot tikai tad, ja Tev ir negatīvs Covid-19 tests, kas veikts ar PRC metodi un nodots ne ātrāk kā 72 h pirms iekāpšanas lidmašīnā!  Pirms ieceļošanas Latvijā aizpildi e-apliecinājumu vietnē Covidpass.lv! Nav atļauti regulārie pasažieru lidojumi no/uz valstīm ārpus Eiropas Savienības, kuras nav iekļautas Eiropas Komisijas drošo valstu sarakstā! Ieceļojot no valstīm, kurās COVID-19 kumulatīvais 14 dienu saslimstības rādītājs uz 100 000 iedzīvotājiem pārsniedz 50, jāievēro obligāta 10 dienu pašizolācija, pat ja ir negatīvs Covid-19 tests! Valstu saraksts atrodams www.spkc.gov.lv.

Ziedo laiku, nevis naudu!

Drukāt

Lidostas darbinieki - vietējai kopienai


 

Ņemot vērā lidostas darbības specifiku un ietekmi uz apkārtējo vidi, vietējās kopienas atbalstīšanu un tās labklājību lidosta “Rīga” ir definējusi kā vienu no stratēģiskajiem virzieniem korporatīvi sociālās atbildības un sabiedrības investīciju jomās.

 


Lidostas sadarbība ar vietējo kopienu ir balstīta principā “Ziedo laiku, nevis naudu!” – atbalsts vietējai kopienai tiek sniegts, lidostas darbiniekiem brīvprātīgi ziedojot savu laiku, prasmes un talantus. Darbinieku veltīto laiku vietējās kopienas atbalstam lidosta apmaksā atbilstoši konkrētā darbinieka darba samaksai, tādejādi motivējot darbiniekus iesaistīties kopīgajā darbā.

Mārupes novads

Lidostas sadarbība ar vietējo kopienu vēsturiski ir fokusējusies uz Mārupes pašvaldību, kuras teritorijā lidosta un tās infrastruktūra atrodas. Lidosta aktīvi piedalās Mārupes Uzņēmējdarbības konsultatīvajā padomē, ir biedrs biedrībā “Mārupes uzņēmēji”, Tāpat lidostai ir dažādi sadarbības projekti un notiek konsultācijas ar Mārupes novadu infrastruktūras pilnveidošanā. Sadarbojoties ar Mārupes Radošo laboratoriju un Mārupes Kultūras centru, lidosta atbalsta Mārupes bērnus un jauniešus. Īpašu uzmanību lidosta pievērš jauno uzņēmēju motivēšanai, ik gadus sniedzot atbalstu Mārupes mācību iestāžu Skolēnu mācību uzņēmumu projekta dalībniekiem. Lidosta ar Mārupes domi ir noslēgusi Sadarbības memorandu.

Babītes novads

Lidostas sadarbība ar Babītes novada pašvaldību ir nostiprināta Sadarbības memorandā, un fokusēta uz atbalstu bērniem un jauniešiem, personām ar invaliditāti un novada senioriem. Šīs mērķa grupas tika izvēlētas, konsultējoties ar novada pašvaldību un Sociālo dienestu, lai palīdzība tiktu sniegta tiem, kam tā visvairāk vajadzīga. Talantīgie lidostas darbinieki iepriecina Babītes vecos ļaudis ar koncertiem un īpašiem pārsteigumiem, sarūpē Ziemassvētku paciņas vientuļajiem pensionāriem un cilvēkiem ar invaliditāti, savukārt novada bērni un jaunieši var doties bezmaksas ekskursijās uz lidostu un izglītojošās lekcijās uzzināt par darba un izaugsmes iespējām lidostā. Novada bibliotēkā regulāri tiek rīkoti pasākumi un izstādes, lai iepazīstinātu iedzīvotājus ar Latvijas aviācijas nozari un lidostas darbu.