Galvenā izvēlne

  Kā pieteikt pakalpojumu

  Ceļš uz lidostu un no tās

  Izlidošana un ielidošana

  Ceļojuma beigās

  Elektriskie palīglīdzekļi

  Pakalpojumu kvalitāte

  Novērtē mūsu pakalpojumu!

weather info
Rīga +13.7 °C
Rīga
A A A
 • A
 • A
 • A
Viegli lasīt

Uzmanību ieceļotājiem no Ukrainas! Ja neesi vakcinēts vai pārslimojis, no trešdienas, 22.septembra, ieceļojot Latvijā, Tev jāveic atkārtots Covid-19 tests! Uzzini vairāk šeit!

Korporatīvās sociālās atbildības un sabiedrības investīciju politika

Drukāt

 

Lidostas "Rīga" pārliecība ir, ka jebkura Latvijā strādājoša uzņēmuma panākumi ir nesaraujami saistīti ar visas sabiedrības un tautsaimniecības sekmīgu izaugsmi.

 


Tādēļ Lidosta, apzinoties savas atbildības dimensijas, definējusi šādas korporatīvās sociālās atbildības un sabiedrības investīciju politikas jomas:

 • vietējās kopienas labklājība,
 • vides aizsardzība,
 • cilvēkresursu attīstība,
 • uzņēmējdarbības un tūrisma attīstība Latvijā.

Sadarbības projekti

Sabiedrības atbalsta politikas principi: finansiāls atbalsts un caurspīdīgs process.

Atbalsta veidi: finansiāls atbalsts un brīvprātīgais darbs.

Atbalsta subjekti: organizācijas un iestādes, kuru darbība vai realizēti projekti atbilst Lidostas sabiedrības investīciju politikā definētajām prioritārajām atbalsta jomām.

Netiek atbalstītas reliģiskās organizācijas, ar politikas procesu saistītas personas un organizācijas.

Projektu pieteikšanas kārtība

Lai pieteiktos Lidostas atbalstam, ir jāaizpilda projekta pieteikuma veidlapa un elektroniski jāsūta uz e-pastu pr@riga-airport.com.

Pieteikumu izskatīšana

 1. Visus saņemtos pieteikumus, kas atbilst Lidostas sabiedrības investīciju politikā definētajām prioritārajām atbalsta jomām un kritērijiem, reizi pusgadā izvērtē īpaši izveidota Lidostas darba grupa, ko veido viens uzņēmuma vadības pārstāvis, divi Komunikācijas vienības pārstāvji un viens Finanšu departamenta pārstāvis.
 2. Atbalsta saņemšanas pretendenti aizpildītu pieteikuma anketu aicināti iesniegt līdz 30. jūnijam un 30. novembrim uz e-pastu pr@riga-airport.com.
 3. Par atbalstītajiem projektiem Lidosta personīgi informē atbalsta saņēmējus.

Ziedošanas (dāvināšanas) stratēģija

Lidosta katru ziedošanas (dāvināšanas) pieteikumu izskata individuāli, atbilstoši Latvijas Republikas spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem un ņemot vērā pieejamos finanšu resursus.

Ziedojumu (dāvinājumu) piešķiršana:

 • ziedojumu (dāvinājumu) piešķiršana ir Lidostas korporatīvās sociālās atbildības un sabiedrības investīciju politikas sastāvdaļa;
 • ziedošanas (dāvināšanas) projekti ir labdarība, kas var izpausties kā bezatlīdzības palīdzība dažādās sabiedriskajās aktivitātēs, saskaņā ar Latvijas Republikas spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem, par ko tiek noslēgts ziedojuma (dāvinājuma) līgums;
 • ziedošanas (dāvināšanas) projektu pieteikumus elektroniski jāsūta uz e-pastu pr@riga-airport.com. Projektu pieteikumi tiek izskatīti, un atbilde tiek sniegta divu mēnešu laikā no pieteikuma saņemšanas brīža.

Kontaktinformācija:

Laura Karnīte
Komunikācijas vienības vadītāja
T: 67207694
Rakstīt e-pastu