Galvenā izvēlne

  Kā pieteikt pakalpojumu

  Ceļš uz lidostu un no tās

  Izlidošana un ielidošana

  Ceļojuma beigās

  Elektriskie palīglīdzekļi

  Pakalpojumu kvalitāte

  Novērtē mūsu pakalpojumu!

weather info
Rīga +5.5 °C
Rīga
San Diego
A A A
 • A
 • A
 • A
Viegli lasīt

Uzmanību! Latvijā vari ieceļot tikai  neatliekamu iemeslu dēļ! Latvijā vari ieceļot tikai tad, ja Tev ir negatīvs Covid-19 tests, kas veikts ar PCR metodi un nodots ne ātrāk kā 72 h pirms iekāpšanas lidmašīnā!  Pirms ieceļošanas Latvijā aizpildi e-apliecinājumu vietnē Covidpass.lv! Ieceļojot Latvijā no trešajām valstīm (valstis, kas nav Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomiskās zonas valstis, Šveice un Lielbritānija) Tev pēc ieceļošanas nekavējoties jāveic atkārtots Covid-19 tests! Ieceļojot no valstīm, kurās COVID-19 kumulatīvais 14 dienu saslimstības rādītājs uz 100 000 iedzīvotājiem pārsniedz 50, un jebkuras trešās valsts, jāievēro obligāta 10 dienu pašizolācija, pat ja ir negatīvs Covid-19 tests! Valstu saraksts atrodams www.spkc.gov.lv.

Lidostas "Rīga" Mācību centrs

Drukāt

Lidostas "Rīga" Mācību centrs nodrošina uzņēmuma darbinieku apmācību, kā arī piedāvā mācību iespējas nozares profesionāļiem ar mērķi nodrošināt uzņēmuma darbinieku profesionālo izaugsmi atbilstošos apstākļos un augstā kvalitātē. Kopš 2017.gada lidostas Mācību centrs ir kļuvis par ceturto Starptautiskās lidostu padomes (Airport Council International, ACI) mācību centru Eiropā.

Lidostas "Rīga" Mācību centrs savu darbību sāka 2000.gadā, un tas piedāvā pašu izstrādātas mācību programmas, kas saskaņotas atbilstoši normatīvo dokumentu prasībām. Mācības vada profesionāli instruktori, kuri kvalificējušies Starptautiskās Gaisa transporta asociācijas (IATA) institūtā, Starptautiskajā Civilās aviācijas organizācijā (ICAO) un citās starptautiski nozīmīgās mācību iestādēs (ECAC, ACI). Visiem instruktoriem ir praktiska pieredze attiecīgajās nozarēs.

Mācību centrs sadarbojas ar citiem Latvijas un ārzemju mācību centriem, veidojot kopējus apmācību projektus.

Mācību centra mērķi

 • Sagatavot profesionālus lidostas darbiniekus.
 • Uzturēt darbinieku zināšanu un iemaņu līmeni.
 • Veicināt darbinieku karjeras iespējas.

 


 

Lidostas Mācību centrā pilnas dienas apmācība parasti sākas plkst. 9.00 un beidzas plkst. 17.00.

Pēc vienošanās ar klientu apmācība var tikt veikta arī citā laikā un klienta izvēlētā vietā, ja vien tur ir iespējams nodrošināt mācībām nepieciešamo aprīkojumu un attiecīgās speciālās datorprogrammas.

Apmācību beigās pēc sekmīgi nokārtota zināšanu pārbaudījuma dalībnieki saņem sertifikātu.

Par kursu cenu vienosimies ar klientu, ņemot vērā izvēlēto mācību programmu, apmācāmo skaitu, kā arī plānotās apmācības norises vietu. 


 

Pieteikties uz ACI apmācībām var ACI Global Training mājas lapā

 


 

Kontaktinformācija

VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga”” 
Mācību centrs
Mārupes novads, LV-1053
Latvija

E-pasts: mc@riga-airport.com
Tālr.: +371 67207434