Galvenā izvēlne

  Kā pieteikt pakalpojumu

  Ceļš uz lidostu un no tās

  Izlidošana un ielidošana

  Ceļojuma beigās

  Elektriskie palīglīdzekļi

  Pakalpojumu kvalitāte

  Novērtē mūsu pakalpojumu!

weather info
Rīga +0.9 °C
Rīga
Houston
A A A
 • A
 • A
 • A
Viegli lasīt

Uzmanību! Saskaņā ar Ministru Kabineta noteikumiem no 30.novembra līdz 7.decembrim nav atļauti lidojumi no/uz Andoru un Luksemburgu, kā arī valstīm ārpus Eiropas Savienības, kuras nav iekļautas Eiropas Komisijas drošo valstu sarakstā! Ieceļojot no valstīm, kurās COVID-19 kumulatīvais 14 dienu saslimstības rādītājs uz 100 000 iedzīvotājiem pārsniedz 50, jāievēro obligāta 10 dienu pašizolācija! Valstu saraksts atrodams www.spkc.gov.lv. Pirms ieceļošanas Latvijā aizpildi e-apliecinājumu vietnē Covidpass.lv

Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta (KPFI) finansētais projekts

Drukāt

Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai starptautiskajā lidostā “Rīga”

VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga”” 2014. gada 30. jūnijā noslēdza līgumu ar Latvijas Republikas Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un SIA “Vides investīciju fonds” par projekta “Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai starptautiskajā lidostā “Rīga”” (reģistrācijas Nr. KPFI-15.3/147) īstenošanu.

Projekta mērķis ir siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga””, nomainot esošos gaismekļus pret energoefektīviem LED gaismekļiem administrācijas ēkā un terminālī.

Projekta realizācijas termiņš ir no 2014. gada jūlija līdz 2015. gada 31. janvārim.

Projekta kopējās izmaksas ir 892 793,99 EUR, no tām attiecināmās izmaksas ir 587344,17 EUR. KPFI līdzfinansējuma apmērs ir 45% no projekta attiecināmām izmaksām jeb 264304,87 EUR. Pārējās projekta izmaksas finansē VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga””.