Galvenā izvēlne

  Kā pieteikt pakalpojumu

  Ceļš uz lidostu un no tās

  Izlidošana un ielidošana

  Ceļojuma beigās

  Elektriskie palīglīdzekļi

  Pakalpojumu kvalitāte

  Novērtē mūsu pakalpojumu!

weather info
Rīga +15.8 °C
Rīga
Fairfield
A A A
 • A
 • A
 • A
Viegli lasīt

Uzmanību! Saskaņā ar Ministru Kabineta noteikumiem no 21.septembra līdz 28.septembrim nav atļauti lidojumi no/uz Spāniju, Andoru, Franciju un Čehiju, kā arī valstīm ārpus Eiropas Savienības, kuras nav iekļautas Eiropas Komisijas drošo valstu sarakstā! Ieceļojot no valstīm, kurās COVID-19 kumulatīvais 14 dienu saslimstības rādītājs uz 100 000 iedzīvotājiem pārsniedz 16, jāievēro obligāta 10 dienu pašizolācija! Valstu saraksts atrodams www.spkc.gov.lv

Skolēniem un studentiem

Drukāt

Prakses iespējas lidostā "Rīga"

Lidosta „Rīga” kā atbildīgs darba devējs, domājot par jauniešu darba iespējām un pieredzes gūšanu, piedāvā prakses vietas dažādos amatos.  

Aptaujas veikšana lidostā un tās teritorijā

Lai veiktu jebkura veida aptauju lidostas teritorijā, tas vismaz trīs darba dienas iepriekš jāsaskaņo ar Komunikācijas vienību, aizpildot elektronisko pieteikuma formu. Aizpildot pieteikuma formu, tu piekrīti iesniegt Komunikācijas vienībai iegūtos aptaujas rezultātus 15 darba dienu laikā pēc aptaujas pabeigšanas. Nepieciešamības gadījumā ir iespēja personīgi vienoties par citu aptaujas rezultātu iesniegšanas datumu.

Veicot aptauju nesaskaņoti, lidostas Drošības dienestam ir tiesības aizliegt veikt šīs nesaskaņotās darbības.

Palīdzība zinātniskā darba izstrādē

Lidosta “Rīga” labprāt palīdz ar informatīviem materiāliem skolēniem un studentiem zinātnisko darbu un projektu izstādē. Ja nepieciešama informācija, kas nav atrodama lidostas “Rīga” mājaslapā, lūdzu, sūtiet_e-pastu. E-pastā jānorāda studenta vai skolēna vārds, uzvārds, mācību iestāde, darba mērķis un nosaukums, interesējošie jautājumi. Pirms sūtīt e-pastu, pārliecinies, vai tevi interesējošā informācija nav pieejama lidostas mājas lapā!

Rēķinoties ar darbinieku noslodzi, ar lidostas pārstāvi aicinām sazināties laikus – vismaz trīs nedēļas iepriekš.