Galvenā izvēlne

  Kā pieteikt pakalpojumu

  Ceļš uz lidostu un no tās

  Izlidošana un ielidošana

  Ceļojuma beigās

  Elektriskie palīglīdzekļi

  Pakalpojumu kvalitāte

  Novērtē mūsu pakalpojumu!

weather info
Rīga +22.2 °C
Rīga
Fairfield
A A A
 • A
 • A
 • A
Viegli lasīt

Uzmanību! Saskaņā ar Ministru Kabineta noteikumiem no 28.septembra līdz 5.oktobrim nav atļauti lidojumi no/uz Spāniju, Andoru, Franciju un Čehiju, kā arī valstīm ārpus Eiropas Savienības, kuras nav iekļautas Eiropas Komisijas drošo valstu sarakstā! Ieceļojot no valstīm, kurās COVID-19 kumulatīvais 14 dienu saslimstības rādītājs uz 100 000 iedzīvotājiem pārsniedz 16, jāievēro obligāta 10 dienu pašizolācija! Valstu saraksts atrodams www.spkc.gov.lv

Airport Carbon Accreditation programma

Drukāt
Starptautiskā lidosta “Rīga” ir saņēmusi vides programmas "Lidostu oglekļa akreditācija" (Airport Carbon Accreditation) sertifikātu par pirmā līmeņa prasību izpildi siltumnīcas efekta gāzu emisiju samazināšanai. Līdz ar sertifikāta iegūšanu lidosta “Rīga” pievienojas tām pasaules lidostām, kuras veic aktīvas darbības šo emisiju samazināšanai.

Lidosta “Rīga” ir viena no 249 pasaules lidostām, kas piedalās Airport Carbon Accreditation. Lidostas oglekļa akreditācijas programma ir starptautiskās lidostu organizācijas Airport Council International izveidota un WSP Parsons Brinckerhoff administrēta programma ar mērķi samazināt lidostu siltumnīcas efekta gāzu emisijas.

Lidostas oglekļa akreditācija ir vienīgais oficiāli atzītais oglekļa pārvaldības sertifikācijas standarts, kas attiecas uz lidostām. Tas ir spēcīgs instruments lidostām to oglekļa pēdas pārvaldībā, samazināšanā un neitralizēšanā. Programmā ir 4 līmeņi – kartēšana, samazināšana, optimizēšana, neitralitāte. Lidosta “Rīga” jau trešo gadu ir saņēmusi sertifikātu par pirmā līmeņa prasību izpildi.

 


UZZINĀT VAIRĀK PAR AIRPORT CARBON ACCREDITATION