Galvenā izvēlne

  Kā pieteikt pakalpojumu

  Ceļš uz lidostu un no tās

  Izlidošana un ielidošana

  Ceļojuma beigās

  Elektriskie palīglīdzekļi

  Pakalpojumu kvalitāte

  Novērtē mūsu pakalpojumu!

weather info
Rīga +2.5 °C
Rīga
Fairfield
A A A
 • A
 • A
 • A
Viegli lasīt

Uzmanību! No 15.janvāra Latvijā vari ieceļot tikai tad, ja Tev ir negatīvs Covid-19 tests!  Pirms ieceļošanas Latvijā aizpildi e-apliecinājumu vietnē Covidpass.lv! Nav atļauti regulārie pasažieru lidojumi no/uz valstīm ārpus Eiropas Savienības, kuras nav iekļautas Eiropas Komisijas drošo valstu sarakstā! Ieceļojot no valstīm, kurās COVID-19 kumulatīvais 14 dienu saslimstības rādītājs uz 100 000 iedzīvotājiem pārsniedz 50, jāievēro obligāta 10 dienu pašizolācija, pat ja ir negatīvs Covid-19 tests! Valstu saraksts atrodams www.spkc.gov.lv.

Atkritumi

Drukāt


 

Lidostas “Rīga” mērķis ir samazināt nešķiroto sadzīves atkritumu apjomu un optimizēt atkritumu šķirošanu, iespējami vairāk sadzīves atkritumu nododot otrreizējai pārstrādei.

 


2018.gadā lidostas terminālī un tehnisko dienestu ēkās tika uzstādīti dalītās atkritumu savākšanas konteineri PET, stikla un papīra savākšanai, kas ir palīdzējis sadzīves atkritumu plūsmā pakāpeniski samazināt nešķiroto sadzīves atkritumu īpatsvaru. Ar dažādiem informatīvajiem pasākumiem lidosta izglīto pasažierus un darbiniekus par iespējām, kas padarītu atkritumu apsaimniekošanu videi draudzīgāku.                                                     

Ēku uzturēšanas, iekārtu apkopes un citos darbības procesos lidostā rodas arī bīstamie atkritumi. Lai nodrošinātu videi drošu atkritumu īslaicīgu uzglabāšanu, sadzīves un bīstamie atkritumi tiek nogādāti speciāli izbūvētā atkritumu savākšanas angārā, no kurienes tos nodod licencētiem atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumiem.