Galvenā izvēlne

  Kā pieteikt pakalpojumu

  Ceļš uz lidostu un no tās

  Izlidošana un ielidošana

  Ceļojuma beigās

  Elektriskie palīglīdzekļi

  Pakalpojumu kvalitāte

  Novērtē mūsu pakalpojumu!

weather info
Rīga +1.5 °C
Rīga
A A A
 • A
 • A
 • A
Viegli lasīt

Uzmanību! No 12.janvāra, ja esi vakcinēts vai pārslimojis Covid-19, ieceļojot Latvijā no Apvienotās Karalistes, Dānijas, Norvēģijas, Zviedrijas, Beļģijas, Īrijas, Vācijas vai Krievijas, Tev vairs nav nepieciešams negatīvs tests! Uzzini vairāk šeit

Atkritumi

Drukāt


 

Lidostas “Rīga” mērķis ir samazināt nešķiroto sadzīves atkritumu apjomu un optimizēt atkritumu šķirošanu, iespējami vairāk sadzīves atkritumu nododot otrreizējai pārstrādei.

 


2018.gadā lidostas terminālī un tehnisko dienestu ēkās tika uzstādīti dalītās atkritumu savākšanas konteineri PET, stikla un papīra savākšanai, kas ir palīdzējis sadzīves atkritumu plūsmā pakāpeniski samazināt nešķiroto sadzīves atkritumu īpatsvaru. Ar dažādiem informatīvajiem pasākumiem lidosta izglīto pasažierus un darbiniekus par iespējām, kas padarītu atkritumu apsaimniekošanu videi draudzīgāku.                                                     

Ēku uzturēšanas, iekārtu apkopes un citos darbības procesos lidostā rodas arī bīstamie atkritumi. Lai nodrošinātu videi drošu atkritumu īslaicīgu uzglabāšanu, sadzīves un bīstamie atkritumi tiek nogādāti speciāli izbūvētā atkritumu savākšanas angārā, no kurienes tos nodod licencētiem atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumiem.