Galvenā izvēlne

  Kā pieteikt pakalpojumu

  Ceļš uz lidostu un no tās

  Izlidošana un ielidošana

  Ceļojuma beigās

  Elektriskie palīglīdzekļi

  Pakalpojumu kvalitāte

  Novērtē mūsu pakalpojumu!

weather info
Rīga +22.6 °C
Rīga
Fairfield
A A A
 • A
 • A
 • A
Viegli lasīt

Uzmanību! Latvijā vari ieceļot tikai  neatliekamu iemeslu dēļ! Latvijā vari ieceļot tikai tad, ja Tev ir negatīvs Covid-19 tests, kas veikts ar PCR metodi un nodots ne ātrāk kā 72 h pirms iekāpšanas lidmašīnā!  Pirms ieceļošanas Latvijā aizpildi e-apliecinājumu vietnē Covidpass.lv! Ieceļojot Latvijā no trešajām valstīm (valstis, kas nav Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomiskās zonas valstis, Šveice un Lielbritānija) Tev pēc ieceļošanas nekavējoties jāveic atkārtots Covid-19 tests! Ieceļojot no valstīm, kurās COVID-19 kumulatīvais 14 dienu saslimstības rādītājs uz 100 000 iedzīvotājiem pārsniedz 50, jāievēro obligāta 10 dienu pašizolācija, pat ja ir negatīvs Covid-19 tests! Valstu saraksts atrodams www.spkc.gov.lv.

2014.gada Trokšņu samazināšanas rīcības plāns

Drukāt
15.08.2018

 


 

Lidostas "Rīga" Trokšņu samazināšanas rīcības plāns nosaka pasākumu kopumu, kuru mērķis ir mazināt gaisa kuģu radītā vides trokšņa  ietekmi un trokšņa robežlielumu pārsniegumam pakļauto iedzīvotāju skaitu.

 


Rīcības plāna pasākumi paredz izmainīt gaisa kuģu trajektorijas tā, lai gaisa kuģu radītais vides troksnis samazinātu trokšņa robežlielumu pārsniegumam pakļauto iedzīvotāju skaitu, diferencēt gaisa kuģu lidojumu procedūru pēc to sertificētā trokšņa līmeņa, izvērtēt gaisa kuģu treniņlidojumu procedūru, kā arī pārvietot vides trokšņa monitoringa staciju no Babītes ciema uz Spilves ciemu.

Plāns arī paredz lidostas Vides trokšņa laboratorijas akreditāciju un trokšņa monitoringa staciju mērījumu rezultātu publicēšanu no 2014. gada maija.

Rīcības plānu izstrādāja darba grupa, kuras sastāvā bija iekļauti Satiksmes ministrijas, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Civilās aviācijas aģentūras, lidostas “Rīga””, Latvijas Gaisa satiksmes, kā arī Babītes, Mārupes un Rīgas pašvaldības pārstāvji. Darba grupu vadīja Civilās aviācijas aģentūras direktors Māris Gorodcovs.

No 2013. gada 5. augusta līdz 30. septembrim norisinājās Rīcības plāna sabiedriskā apspriešana, kuras laikā notika divas tikšanās ar iedzīvotājiem. Iedzīvotāju priekšlikumi  ir apkopoti un izvērtēti Rīcības plāna 26. pielikumā.

Plāns tika apstiprināts 2014. gada 14. janvārī.