Galvenā izvēlne

  Kā pieteikt pakalpojumu

  Ceļš uz lidostu un no tās

  Izlidošana un ielidošana

  Ceļojuma beigās

  Elektriskie palīglīdzekļi

  Pakalpojumu kvalitāte

  Novērtē mūsu pakalpojumu!

weather info
Rīga +26.3 °C
Rīga
Fairfield
A A A
 • A
 • A
 • A
Viegli lasīt

Uzmanību! Latvijā vari ieceļot tikai  neatliekamu iemeslu dēļ! Latvijā vari ieceļot tikai tad, ja Tev ir negatīvs Covid-19 tests, kas veikts ar PCR metodi un nodots ne ātrāk kā 72 h pirms iekāpšanas lidmašīnā!  Pirms ieceļošanas Latvijā aizpildi e-apliecinājumu vietnē Covidpass.lv! Ieceļojot Latvijā no trešajām valstīm (valstis, kas nav Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomiskās zonas valstis, Šveice un Lielbritānija) Tev pēc ieceļošanas nekavējoties jāveic atkārtots Covid-19 tests! Ieceļojot no valstīm, kurās COVID-19 kumulatīvais 14 dienu saslimstības rādītājs uz 100 000 iedzīvotājiem pārsniedz 50, jāievēro obligāta 10 dienu pašizolācija, pat ja ir negatīvs Covid-19 tests! Valstu saraksts atrodams www.spkc.gov.lv.

Vides trokšņa laboratorija

Drukāt

 

Starptautiskās lidostas "Rīga" Vides trokšņa laboratorijas mērķis ir nodrošināt gan lidostu, gan apkārtējos iedzīvotājus ar ticamiem gaisa kuģu radītā vides trokšņa mērījumiem. Laboratorija veic arī citu trokšņu avotu mērījumus.

 


Laboratorija ir akreditēta reglamentētajā sfērā Vides trokšņa mērīšanā atbilstoši LVS NE ISO/IEC 17025:2005 standartam “Testēšanas un kalibrēšanas laboratoriju kompetences vispārīgās prasības”.

Lai pieteiktu testēšanu, lejupielādējiet pieteikuma formu  un aizpildītu nosūtiet to uz laboratory@riga-airport.com.

Ja rodas kādi jautājumi, lūgums sazināties ar Laboratorijas tehniskās vadības funkciju veicēju Jāni Brižu.
Tālr.: +371 670 60 435
E-pasts: J.Brizs@riga-airport.com