Galvenā izvēlne

  Kā pieteikt pakalpojumu

  Ceļš uz lidostu un no tās

  Izlidošana un ielidošana

  Ceļojuma beigās

  Elektriskie palīglīdzekļi

  Pakalpojumu kvalitāte

  Novērtē mūsu pakalpojumu!

weather info
Rīga +26.3 °C
Rīga
Fairfield
A A A
 • A
 • A
 • A
Viegli lasīt

Uzmanību! Latvijā vari ieceļot tikai  neatliekamu iemeslu dēļ! Latvijā vari ieceļot tikai tad, ja Tev ir negatīvs Covid-19 tests, kas veikts ar PCR metodi un nodots ne ātrāk kā 72 h pirms iekāpšanas lidmašīnā!  Pirms ieceļošanas Latvijā aizpildi e-apliecinājumu vietnē Covidpass.lv! Ieceļojot Latvijā no trešajām valstīm (valstis, kas nav Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomiskās zonas valstis, Šveice un Lielbritānija) Tev pēc ieceļošanas nekavējoties jāveic atkārtots Covid-19 tests! Ieceļojot no valstīm, kurās COVID-19 kumulatīvais 14 dienu saslimstības rādītājs uz 100 000 iedzīvotājiem pārsniedz 50, jāievēro obligāta 10 dienu pašizolācija, pat ja ir negatīvs Covid-19 tests! Valstu saraksts atrodams www.spkc.gov.lv.

Vides un energopārvaldības sistēmas

Drukāt


 

Lidostas “Rīga” vides un energopārvaldības sistēmas pamatprincipus nosaka Vides un energopārvaldības politika, savukārt gada ietvaros sasniedzamie vides aizsardzības un energoefektivitātes mērķi un rezultāti tiek izvirzīti ikgadējā Vides un energopārvaldības programmā. Vides un energopārvaldības sistēmas lidostā “Rīga” tiek uzturētas atbilstoši starptautisko standartu ISO 14001:2015 un ISO 50001:2018 prasībām. 

 


Lidosta regulāri pārskata vides aspektus un vērtē vides riskus. Vides prasību izpildi visā lidostas teritorijā novērtē vides inspekcijās, kas regulāri notiek gan uzņēmuma struktūrvienībās, gan pie lidostas nomniekiem un sadarbības partneriem.

Lidostas darbības nosacījumi vides aizsardzības jomā ir noteikti Valsts vides dienesta Lielrīgas reģionālās vides pārvaldes izsniegtajā B kategorijas piesārņojošās darbības atļaujā Nr. RI15IB0030

Jautājumu gadījumā sazinies ar mums, rakstot uz e-pastu vide@riga-airport.com!