Galvenā izvēlne

  Kā pieteikt pakalpojumu

  Ceļš uz lidostu un no tās

  Izlidošana un ielidošana

  Ceļojuma beigās

  Elektriskie palīglīdzekļi

  Pakalpojumu kvalitāte

  Novērtē mūsu pakalpojumu!

weather info
Rīga +4.3 °C
Rīga
Ann Arbor
A A A
 • A
 • A
 • A
Viegli lasīt

COVID-19: Informācija aviokompānijām

Drukāt

 

Jaunā koronavīrusa izraisītās saslimšanas COVID-19 izplatības ierobežošanai Latvijas Republikas Ministru Kabinets ir lēmis no šā gada 17.marta plkst.00.00 pēc vietējā laika pārtraukt starptautiskos pasažieru pārvadājumus no un uz lidostu “Rīga”.

 


Līdz ierobežojumu spēkā stāšanās brīdim lidosta turpinās darbu ikdienas režīmā. Pēc ierobežojumu spēkā stāšanās lidosta strādās ierobežotā apjomā, apkalpojot kravas reisus, militāros reisus, valsts reisus un pasažieru reisus, kas tiks atļauti ar īpašu satiksmes ministra atļauju.

Par īpašās atļaujas saņemšanu aviokompānijas lūdzam vērsties Satiksmes ministrijas Aviācijas departamentā darba dienās no plkst. 9.00 – 17.00 (tālrunis +371 67028209, e-pasts aviation@sam.gov.lv vai aviacija@sam.gov.lv ).

Vēršam pārvadātāju uzmanību uz to, ka pēc 17.marta plkst.00.00  pēc vietējā laika ieceļošana Latvijā ir atļauta tikai Latvijas valstspiederīgajiem, kas atgriežas Latvijā, bet izceļošana no valsts – tikai ārvalstu pilsoņiem, kas atgriežas savā mītnes vietā. Izņēmumus attiecībā uz valsts robežas šķērsošanu var pieņem ārlietu un iekšlietu ministrs (www.am.gov.lv; www.iem.gov.lv).