Galvenā izvēlne

  Kā pieteikt pakalpojumu

  Ceļš uz lidostu un no tās

  Izlidošana un ielidošana

  Ceļojuma beigās

  Elektriskie palīglīdzekļi

  Pakalpojumu kvalitāte

  Novērtē mūsu pakalpojumu!

weather info
Rīga +13.7 °C
Rīga
A A A
 • A
 • A
 • A
Viegli lasīt

Uzmanību ieceļotājiem no Ukrainas! Ja neesi vakcinēts vai pārslimojis, no trešdienas, 22.septembra, ieceļojot Latvijā, Tev jāveic atkārtots Covid-19 tests! Uzzini vairāk šeit!

Komerciālā filmēšana un fotografēšana

Drukāt

Filmēšana un fotografēšana komerciālām vajadzībām (ja izveidotais materiāls paredzēts peļņas gūšanai) ir jāsaskaņo ar lidostas Komerciālo departamentu vismaz 10 darba dienas iepriekš, elektroniski aizpildot pieteikuma formu. Par komerciālo filmēšanu un fotografēšanu lidostas teritorijā tiek slēgts līgums. Ja filmēšanu vai fotografēšanu veic grupa, kuras dalībnieku skaits pārsniedz trīs cilvēkus, nepieciešams rakstveida iesniegums.

Filmēšana un fotografēšana nekomerciālām vajadzībām ir jāsaskaņo ar lidostas Komunikācijas vienību vismaz piecas darba dienas iepriekš. Veidojot ziņu materiālus, tas arī ir iepriekš jāsaskaņo ar Komunikācijas vienību. Preses pārstāvji saskaņošanu var veikt tajā pašā dienā.

Lai pieteiktu filmēšanu vai fotografēšanu, lūdzam aizpildīt pieteikuma formu zemāk! 

Ja kāda no minētajām darbībām notiek lidostas teritorijā bez iepriekšējas saskaņošanas, lidostas drošības dienestam ir tiesības aizliegt veikt nesaskaņotās darbības.

FILMĒŠANAS/FOTOGRAFĒŠANAS PIETEIKUMS

 
* obligāti aizpildāmi lauki