Galvenā izvēlne

  Kā pieteikt pakalpojumu

  Ceļš uz lidostu un no tās

  Izlidošana un ielidošana

  Ceļojuma beigās

  Elektriskie palīglīdzekļi

  Pakalpojumu kvalitāte

  Novērtē mūsu pakalpojumu!

weather info
Rīga +22.6 °C
Rīga
Fairfield
A A A
 • A
 • A
 • A
Viegli lasīt

Uzmanību! Latvijā vari ieceļot tikai  neatliekamu iemeslu dēļ! Latvijā vari ieceļot tikai tad, ja Tev ir negatīvs Covid-19 tests, kas veikts ar PCR metodi un nodots ne ātrāk kā 72 h pirms iekāpšanas lidmašīnā!  Pirms ieceļošanas Latvijā aizpildi e-apliecinājumu vietnē Covidpass.lv! Ieceļojot Latvijā no trešajām valstīm (valstis, kas nav Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomiskās zonas valstis, Šveice un Lielbritānija) Tev pēc ieceļošanas nekavējoties jāveic atkārtots Covid-19 tests! Ieceļojot no valstīm, kurās COVID-19 kumulatīvais 14 dienu saslimstības rādītājs uz 100 000 iedzīvotājiem pārsniedz 50, jāievēro obligāta 10 dienu pašizolācija, pat ja ir negatīvs Covid-19 tests! Valstu saraksts atrodams www.spkc.gov.lv.

Komerciālā filmēšana un fotografēšana

Drukāt

Filmēšana un fotografēšana komerciālām vajadzībām (ja izveidotais materiāls paredzēts peļņas gūšanai) ir jāsaskaņo ar lidostas Komerciālo departamentu vismaz 10 darba dienas iepriekš, elektroniski aizpildot pieteikuma formu. Par komerciālo filmēšanu un fotografēšanu lidostas teritorijā tiek slēgts līgums. Ja filmēšanu vai fotografēšanu veic grupa, kuras dalībnieku skaits pārsniedz trīs cilvēkus, nepieciešams rakstveida iesniegums.

Filmēšana un fotografēšana nekomerciālām vajadzībām ir jāsaskaņo ar lidostas Komunikācijas vienību vismaz piecas darba dienas iepriekš. Veidojot ziņu materiālus, tas arī ir iepriekš jāsaskaņo ar Komunikācijas vienību. Preses pārstāvji saskaņošanu var veikt tajā pašā dienā.

Lai pieteiktu filmēšanu vai fotografēšanu, lūdzam aizpildīt pieteikuma formu zemāk! 

Ja kāda no minētajām darbībām notiek lidostas teritorijā bez iepriekšējas saskaņošanas, lidostas drošības dienestam ir tiesības aizliegt veikt nesaskaņotās darbības.

FILMĒŠANAS/FOTOGRAFĒŠANAS PIETEIKUMS

 
* obligāti aizpildāmi lauki