Galvenā izvēlne

  Kā pieteikt pakalpojumu

  Ceļš uz lidostu un no tās

  Izlidošana un ielidošana

  Ceļojuma beigās

  Elektriskie palīglīdzekļi

  Pakalpojumu kvalitāte

  Novērtē mūsu pakalpojumu!

weather info
Rīga +13.7 °C
Rīga
A A A
 • A
 • A
 • A
Viegli lasīt

Uzmanību ieceļotājiem no Ukrainas! Ja neesi vakcinēts vai pārslimojis, no trešdienas, 22.septembra, ieceļojot Latvijā, Tev jāveic atkārtots Covid-19 tests! Uzzini vairāk šeit!

Noma terminālī

Drukāt

Sākot ar 2011. gada janvāri visas komercplatības Rīgas Lidostas termināli, pamatojoties uz starptautiskā konkursa rezultātiem, tika nodotas nomā komercplatību operatoram SIA “TAV Latvia”.

“TAV Latvia” ir “TAV Airports Holding” meitas uzņēmums, kas ietilpst Groupe ADP grupā un ir viens no līderiem Lidostu biznesā visā pasaulē. Uzņēmums pārvalda Ankaras Esenboga, Izmiras Adnana Menderesa, Alanjas Gazipasa, Bodrumas Milasas un Antālijas lidostas Turcijā, Tbilisi un Batumi lidostas Gruzijā, Monastīras un Enfidas-Hammāmetas lidostas Tunisijā, Skopjes un Ohridas lidostas Ziemeļmaķedonijā, Medīnas lidostu Saūda Arābijā un Zagrebas lidostu Horvātijā. TAV Airports Holding aktīvi darbojas arī citās lidostu darbības jomās, ieskaitot beznodokļu veikalus, pārtikas un dzērienu nozari, apkalpošanu uz zemes, informācijas tehnoloģijas, kā arī drošības un darbības nodrošināšanas pakalpojumus. 

Jautājumos par komercplatību nomas iespējām Starptautiskās Lidostas Rīga terminālī, lūgums sazināties ar SIA “TAV Latvia”, sūtot e-pastu uz tavlatvia@tav.aero