Galvenā izvēlne

  Kā pieteikt pakalpojumu

  Ceļš uz lidostu un no tās

  Izlidošana un ielidošana

  Ceļojuma beigās

  Elektriskie palīglīdzekļi

  Pakalpojumu kvalitāte

  Novērtē mūsu pakalpojumu!

weather info
Rīga +26.3 °C
Rīga
Fairfield
A A A
 • A
 • A
 • A
Viegli lasīt

Uzmanību! Latvijā vari ieceļot tikai  neatliekamu iemeslu dēļ! Latvijā vari ieceļot tikai tad, ja Tev ir negatīvs Covid-19 tests, kas veikts ar PCR metodi un nodots ne ātrāk kā 72 h pirms iekāpšanas lidmašīnā!  Pirms ieceļošanas Latvijā aizpildi e-apliecinājumu vietnē Covidpass.lv! Ieceļojot Latvijā no trešajām valstīm (valstis, kas nav Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomiskās zonas valstis, Šveice un Lielbritānija) Tev pēc ieceļošanas nekavējoties jāveic atkārtots Covid-19 tests! Ieceļojot no valstīm, kurās COVID-19 kumulatīvais 14 dienu saslimstības rādītājs uz 100 000 iedzīvotājiem pārsniedz 50, jāievēro obligāta 10 dienu pašizolācija, pat ja ir negatīvs Covid-19 tests! Valstu saraksts atrodams www.spkc.gov.lv.

Noma terminālī

Drukāt

Sākot ar 2011. gada janvāri visas komercplatības Rīgas Lidostas termināli, pamatojoties uz starptautiskā konkursa rezultātiem, tika nodotas nomā komercplatību operatoram SIA “TAV Latvia”.

“TAV Latvia” ir “TAV Airports Holding” meitas uzņēmums, kas ietilpst Groupe ADP grupā un ir viens no līderiem Lidostu biznesā visā pasaulē. Uzņēmums pārvalda Ankaras Esenboga, Izmiras Adnana Menderesa, Alanjas Gazipasa, Bodrumas Milasas un Antālijas lidostas Turcijā, Tbilisi un Batumi lidostas Gruzijā, Monastīras un Enfidas-Hammāmetas lidostas Tunisijā, Skopjes un Ohridas lidostas Ziemeļmaķedonijā, Medīnas lidostu Saūda Arābijā un Zagrebas lidostu Horvātijā. TAV Airports Holding aktīvi darbojas arī citās lidostu darbības jomās, ieskaitot beznodokļu veikalus, pārtikas un dzērienu nozari, apkalpošanu uz zemes, informācijas tehnoloģijas, kā arī drošības un darbības nodrošināšanas pakalpojumus. 

Jautājumos par komercplatību nomas iespējām Starptautiskās Lidostas Rīga terminālī, lūgums sazināties ar SIA “TAV Latvia”, sūtot e-pastu uz tavlatvia@tav.aero