Galvenā izvēlne

  Kā pieteikt pakalpojumu

  Ceļš uz lidostu un no tās

  Izlidošana un ielidošana

  Ceļojuma beigās

  Elektriskie palīglīdzekļi

  Pakalpojumu kvalitāte

  Novērtē mūsu pakalpojumu!

weather info
Rīga +17.4 °C
Rīga
Houston
A A A
 • A
 • A
 • A
Viegli lasīt

!!! Uzmanību pasažieriem, kas ceļo no Izraēlas! No 28.jūlija ieceļošana Latvijā no Izraēlas atļauta tikai ar būtisku iemeslu! Pēc ieceļošanas pasažieriem jāveic atkārtots Covid-19 tests un jāievēro pašizolācija! 

Covid-19 testēšana lidostā

Drukāt
Ja vēlies lidostā veikt Covid-19 testu, aicinām ierasties lidostā savlaicīgi.

Pasažieru un lidostas teritorijā strādājošo darbinieku ērtībai lidosta “Rīga” piedāvā plašas iespējas veikt dažāda veida Covid-19 testus, kas pieejami E.Gulbja laboratorijas pastāvīgajā pacientu pieņemšanas punktā un bezkontakta Covid-19 testēšanas punktā.

Testa veids Cena*
PCR tests (iztriepē no deguna un kakla) 37 EUR
PCR tests siekalās 25 EUR
Antigēnu jeb ātrais tests 24 EUR
Antivielu testi 6.80 - 41.50 EUR
Siekalu parauga tests (bezkontakta nodošana) 25 EUR
SARS-CoV-2 RNS (NAAT)** 60 EUR

E.Gulbja laboratorijas pastāvīgais pacientu pieņemšanas punkts

E.Gulbja laboratorijas pastāvīgais pacientu pieņemšanas punkts atrodas lidostas reģistrācijas zālē, pa labi no ieejas.

Punkta darba laiks
6:00 – 24:00

Kas var izmantot šo pakalpojumu?

Ņemot vērā epidemioloģiskās drošības pasākumus lidostā “Rīga”, punktu ne ātrāk kā 72 stundas pirms sava lidojuma var apmeklēt pasažieri, kuriem pirms ieejas terminālī ir jāuzrāda iekāpšanas karte vai rezervācijas apstiprinājums. Tāpat šis punkts ir pieejams atlidojušajiem pasažieriem, kā arī lidostas un lidostā strādājošo uzņēmumu darbiniekiem.

 

Kā pieteikties?

Uz Covid-19 testiem lidostas pacientu pieņemšanas punktā iepriekš jāpierakstās, bet starp pierakstiem brīvajos brīžos tiek apkalpoti arī pacienti bez pieraksta. Pierakstīties var, zvanot pa tālruni +371 67801112 vai E.Gulbja laboratorijas mājas lapā, izvēloties lidostas “Rīga” pieņemšanas punktu sadaļā “Filiāles & darba laiki”. 

Pastāvīgajā pacientu pieņemšanas punktā var nodot ne tikai Covid-19 analīzes, bet arī citas, uz kurām neattiecas īpaši materiāla apstrādes vai glabāšanas nosacījumi. Precīzāku informāciju var saņemt pie laboratorijas personāla, norādot konkrētu interesējošo analīzi.
 Bezkontakta Covid-19 testēšanas punkts

Lidostā “Rīga” darbojas arī E.Gulbja laboratorijas bezkontakta Covid-19 testēšanas punkts, kas atrodas lidostā pie izejas no E atlidošanas zāles. 

Šis punkts ir pieejams jebkuram interesentam un tajā var nodot siekalu testu, kura rezultāti tiek sagatavoti 24 stundu laikā. Analīzes šajā iekārtā var nodot lidostas viesi un darbinieki, kuriem pieejami Latvijā atzīti autentifikācijas rīki - Swedbank, SEB, Luminor vai Citadele internetbanka, e-parakstsID vai e-paraksts Mobile  vai Smart-ID. Ja šie autentifikācijas rīki nav pieejami, autentificēties ir iespējams, nosūtot pases vai ID kartes fotogrāfiju.