Galvenā izvēlne

  Kā pieteikt pakalpojumu

  Ceļš uz lidostu un no tās

  Izlidošana un ielidošana

  Ceļojuma beigās

  Elektriskie palīglīdzekļi

  Pakalpojumu kvalitāte

  Novērtē mūsu pakalpojumu!

weather info
Rīga -0.7 °C
Rīga
A A A
 • A
 • A
 • A
Viegli lasīt

Ilgtspējīga ceļošana

Drukāt

Pateicoties mūsdienīgām tehnoloģijām un lidostas iespējām, ceļot ir iespējams videi draudzīgāk.
Izmantojiet viedtālruņu piedāvātās iespējas – lejuplādējiet savas iekāpšanas kartes, vai izmantojiet lidsabiedrību mobilās lietotnes.
Aviācijā drošība vienmēr ir pirmajā vietā, tādēļ pirms ceļojuma visi šķidrumi ar tilpumu līdz 100ml ir jāievieto caurspīdīgā plastikāta maisiņā. Lidostā “Rīga” maisiņi šķidruma iepakošanai bez maksas ir pieejami sagatavošanas zonā pirms drošības kontroles. Izmanto šo maisiņu ne vien dodoties ceļojumā, bet pietaupi to arī mājupceļam. Ja drīzumā ir ieplānots vēl kāds brauciens – izmanto šo maisiņu arī citam ceļojumam!
Lai samazinātu plastmasas apjomu, izmanto atkārtoti uzpildāmo ūdens pudeli jau dodoties uz lidostu. Lidostas “Rīga” sagatavošanās zonā pirms drošības kontroles varēsi ērti izliet pudeles saturu, ja pirms drošības kontroles tā būs pilna, bet aiz drošības kontroles varēsi ūdeni atkārtoti uzpildīt kādā no specializētajām ūdens ņemšanas vietām.
Visā lidostas “Rīga” terminālī ir uzstādītas dalītās atkritumu savākšanas urnas. To, kas Tev nav vajadzīgs, izmet īstajā atkritumu konteinera nodalījumā.
Kafija ir viens no iecienītākajiem un visvairāk patērētajiem dzērieniem lidostās. Visas kafejnīcas lidostā “Rīga” piedāvā iespēju nopirkt kafiju klienta termokrūzē, pie kam Costa Coffee un Narvesen piedāvā arī atlaidi šim karstajam dzērienam, ja to iegādājies savā krūzē.