Galvenā izvēlne

  Kā pieteikt pakalpojumu

  Ceļš uz lidostu un no tās

  Izlidošana un ielidošana

  Ceļojuma beigās

  Elektriskie palīglīdzekļi

  Pakalpojumu kvalitāte

  Novērtē mūsu pakalpojumu!

weather info
Rīga +5.9 °C
Rīga
San Diego
A A A
 • A
 • A
 • A
Viegli lasīt

Uzmanību! Līdz 6.aprīlim Latvijā var ieceļot tikai  neatliekamu iemeslu dēļ. Latvijā vari ieceļot tikai tad, ja Tev ir negatīvs Covid-19 tests, kas veikts ar PRC metodi un nodots ne ātrāk kā 72 h pirms iekāpšanas lidmašīnā!  Pirms ieceļošanas Latvijā aizpildi e-apliecinājumu vietnē Covidpass.lv! Nav atļauti regulārie pasažieru lidojumi no/uz valstīm ārpus Eiropas Savienības, kuras nav iekļautas Eiropas Komisijas drošo valstu sarakstā! Ieceļojot no valstīm, kurās COVID-19 kumulatīvais 14 dienu saslimstības rādītājs uz 100 000 iedzīvotājiem pārsniedz 50, jāievēro obligāta 10 dienu pašizolācija, pat ja ir negatīvs Covid-19 tests! Valstu saraksts atrodams www.spkc.gov.lv.

Preces un skaidra nauda

Drukāt

Preces

Ceļojot pa ES valstīm, iepirkumu un līdzi vesto preču pārvietošanai nav ierobežojumu ar noteikumu, ka preces paredzētas personīgai lietošanai, nevis pārdošanai. Tomēr jāņem vērā, ka normatīvajos aktos ir noteiktas atsevišķas preču grupas, kurām ir noteikti pārvietošanas un ievedamo apjomu ierobežojumi, piemēram, tabakas izstrādājumiem, alkoholam, kafijai un citām precēm.

Ierodoties ar gaisa transportu Eiropas Savienībā no valsts, kas nav Eiropas Savienības dalībvalsts, ceļotāja personisko bagāžu neapliek ar muitas nodokli un pievienotās vērtības nodokli, ja tās kopējā vērtība vienai personai nepārsniedz 430 eiro. Bērni līdz 15 gadiem drīkst ievest preces personīgai lietošanai, ja to vērtība nepārsniedz 285 eiro.

Uzzini vairāk Valsts ieņēmumu dienesta mājas lapā!


Skaidra nauda

Visiem ceļotājiem, kuri iebrauc Eiropas Savienībā vai izbrauc no tās ar 10 000 EUR vai vairāk skaidras naudas, šī summa jādeklarē muitā.

Uzzini vairāk Valsts ieņēmumu dienesta mājas lapā!


Pārtikas preces

Par personīgam patēriņam paredzētu pārtikas preču pārvietošanu lūdzam interesēties Pārtikas un veterinārajā dienestā.