Galvenā izvēlne

  Kā pieteikt pakalpojumu

  Ceļš uz lidostu un no tās

  Izlidošana un ielidošana

  Ceļojuma beigās

  Elektriskie palīglīdzekļi

  Pakalpojumu kvalitāte

  Novērtē mūsu pakalpojumu!

weather info
Rīga +5.5 °C
Rīga
San Diego
A A A
 • A
 • A
 • A
Viegli lasīt

Uzmanību! Latvijā vari ieceļot tikai  neatliekamu iemeslu dēļ! Latvijā vari ieceļot tikai tad, ja Tev ir negatīvs Covid-19 tests, kas veikts ar PCR metodi un nodots ne ātrāk kā 72 h pirms iekāpšanas lidmašīnā!  Pirms ieceļošanas Latvijā aizpildi e-apliecinājumu vietnē Covidpass.lv! Ieceļojot Latvijā no trešajām valstīm (valstis, kas nav Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomiskās zonas valstis, Šveice un Lielbritānija) Tev pēc ieceļošanas nekavējoties jāveic atkārtots Covid-19 tests! Ieceļojot no valstīm, kurās COVID-19 kumulatīvais 14 dienu saslimstības rādītājs uz 100 000 iedzīvotājiem pārsniedz 50, un jebkuras trešās valsts, jāievēro obligāta 10 dienu pašizolācija, pat ja ir negatīvs Covid-19 tests! Valstu saraksts atrodams www.spkc.gov.lv.

Valūtas maiņa un bankas

Drukāt
Eurex Capital valūtas maiņas punkts atrodas pasažieru zonā ielidošanas sektorā C, kā arī izlidošanas sektoros E un C.
Darba laiks: 11-23

 

Pievienotā vērtības nodokļa (PVN) atmaksa

Ja jūsu pastāvīgā mītnes zeme atrodas ārpus Eiropas Savienības (ES) un jūs lidojat uz valsti ārpus ES robežām, varat izmantot iespēju par iegādātajām precēm saņemt atpakaļ pievienotās vērtības nodokli (PVN) lidostā Rīga, uzrādot Global Blue Tax Free kvīti kopā ar pirkuma čeku. Minētā kvīts, kā arī iegādātās preces pirms izlidošanas no lidostas Rīgair jāuzrāda Latvijas Republikas Muitas dienesta pārstāvim, kurš tās pārbaudīs un veiks atzīmi uz pirkuma kvīts.

Ja iegādātās preces plānojat nodot reģistrētajā bagāžā, informējiet sava lidojuma reģistrācijas galdiņa apkalpojošo aģentu par nepieciešamību noformēt PVN atgriešanu pirms bagāžas nodošanas. 

Lai izlidojošie pasažieri nokārtotu muitas formalitātes pirms reģistrētās bagāžas nodošanas un pirms aviācijas drošības kontroles izziešanas, pasažieriem jādodas uz muitas darba kabinetu izlidošanas zālē.

Muitas darbinieki palīdzēs gadījumos, ja:

1) Pasažierim TAX FREE preces atrodas rokas bagāžā.
2) Pasažierim TAX FREE preces atrodas bagāžā, kas tiks reģistrēta.
3) Pasažierim nepieciešams satikt muitas pārstāvi.

Ja jums ir neskaidrības šajā jautājumā, aicinām vērsties lidostas informācijas birojā termināļa 2. stāvā vai zvanīt Lidostas uzziņu dienestam pa tālruni 1817.