Galvenā izvēlne

  Kā pieteikt pakalpojumu

  Ceļš uz lidostu un no tās

  Izlidošana un ielidošana

  Ceļojuma beigās

  Elektriskie palīglīdzekļi

  Pakalpojumu kvalitāte

  Novērtē mūsu pakalpojumu!

weather info
Rīga +10.0 °C
Rīga
Ashburn
A A A
 • A
 • A
 • A
Viegli lasīt

Uzmanību! Līdz 6.aprīlim Latvijā var ieceļot tikai  neatliekamu iemeslu dēļ. Latvijā vari ieceļot tikai tad, ja Tev ir negatīvs Covid-19 tests, kas veikts ar PRC metodi un nodots ne ātrāk kā 72 h pirms iekāpšanas lidmašīnā!  Pirms ieceļošanas Latvijā aizpildi e-apliecinājumu vietnē Covidpass.lv! Nav atļauti regulārie pasažieru lidojumi no/uz valstīm ārpus Eiropas Savienības, kuras nav iekļautas Eiropas Komisijas drošo valstu sarakstā! Ieceļojot no valstīm, kurās COVID-19 kumulatīvais 14 dienu saslimstības rādītājs uz 100 000 iedzīvotājiem pārsniedz 50, jāievēro obligāta 10 dienu pašizolācija, pat ja ir negatīvs Covid-19 tests! Valstu saraksts atrodams www.spkc.gov.lv.

Filmēšana, fotografēšana un aptaujas

Drukāt

 

Jebkura komerciāla vai nekomerciāla darbība (filmēšana, fotografēšana, aptaujas veikšana) lidostā “Rīga” un tās teritorijā ir jāsaskaņo.

 


Filmēšana un fotografēšana

Filmēšana un fotografēšana nekomerciālām vajadzībām  ir jāsaskaņo ar Komunikācijas vienību vismaz piecas darba dienas iepriekš.

Filmēšana un fotografēšana komerciālām vajadzībām (ja izveidotais materiāls paredzēts peļņas gūšanai) ir jāsaskaņo ar Komerciālo departamentu vismaz 10 darba dienas iepriekš. Par komerciālo filmēšanu un fotografēšanu lidostas teritorijā tiek slēgts līgums. Ja filmēšanu vai fotografēšanu veic grupa, kuras dalībnieku skaits pārsniedz trīs cilvēkus, nepieciešams rakstveida iesniegums.

Lai saskaņotu filmēšanu vai fotografēšanu, jāaizpilda pieteikuma forma

Preses pārstāvji saskaņošanu var veikt tajā pašā dienā, rakstot uz e-pastu pr@riga-airport.com.

 


 

Aptaujas

Lai veiktu jebkura veida aptauju lidostas teritorijā, tas vismaz piecas darba dienas iepriekš jāsaskaņo ar Komunikācijas vienību, elektroniski aizpildot pieteikuma formu. Tādējādi jūs piekrītat nosacījumam, ka apņematies iesniegt Komunikācijas vienībai iegūtos aptaujas rezultātus 15 darba dienu laikā pēc aptaujas pabeigšanas. Nepieciešamības gadījumā ir iespēja personīgi vienoties par citu aptaujas rezultātu iesniegšanas datumu.

Ja kāda no minētajām darbībām notiek lidostas teritorijā bez iepriekšējas saskaņošanas, lidostas drošības dienestam ir tiesības aizliegt veikt nesaskaņotās darbības.

 

Atpakaļ