Galvenā izvēlne

  Kā pieteikt pakalpojumu

  Ceļš uz lidostu un no tās

  Izlidošana un ielidošana

  Ceļojuma beigās

  Elektriskie palīglīdzekļi

  Pakalpojumu kvalitāte

  Novērtē mūsu pakalpojumu!

weather info
Rīga +13.7 °C
Rīga
A A A
 • A
 • A
 • A
Viegli lasīt

Uzmanību ieceļotājiem no Ukrainas! Ja neesi vakcinēts vai pārslimojis, no trešdienas, 22.septembra, ieceļojot Latvijā, Tev jāveic atkārtots Covid-19 tests! Uzzini vairāk šeit!

Filmēšana, fotografēšana un aptaujas

Drukāt

 

Jebkura komerciāla vai nekomerciāla darbība (filmēšana, fotografēšana, aptaujas veikšana) lidostā “Rīga” un tās teritorijā ir jāsaskaņo.

 


Pasažieri un lidostas viesi drīkst veikt fotografēšanu un filmēšanu lidostas publiskajā ārtelpā un pasažieru apkalpošanai paredzētajās telpās privātām vajadzībām (pašportreti, ģimenes foto). Fotografēšana un filmēšana privātajām vajadzībām nav atļauta lidostas drošības kontrolpunktos un lidlaukā, kā arī aizliegts fotogrāfijās un videomateriālos fiksēt lidostas darbiniekus.

 


Filmēšana un fotografēšana

Filmēšana un fotografēšana nekomerciālām vajadzībām  ir jāsaskaņo ar Komunikācijas vienību vismaz piecas darba dienas iepriekš.

Filmēšana un fotografēšana komerciālām vajadzībām (ja izveidotais materiāls paredzēts peļņas gūšanai) ir jāsaskaņo ar Komerciālo departamentu vismaz 10 darba dienas iepriekš. Par komerciālo filmēšanu un fotografēšanu lidostas teritorijā tiek slēgts līgums. Ja filmēšanu vai fotografēšanu veic grupa, kuras dalībnieku skaits pārsniedz trīs cilvēkus, nepieciešams rakstveida iesniegums.

Lai saskaņotu filmēšanu vai fotografēšanu, jāaizpilda pieteikuma forma

Preses pārstāvji saskaņošanu var veikt tajā pašā dienā, rakstot uz e-pastu pr@riga-airport.com.

 


 

Aptaujas

Lai veiktu jebkura veida aptauju lidostas teritorijā, tas vismaz piecas darba dienas iepriekš jāsaskaņo ar Komunikācijas vienību, elektroniski aizpildot pieteikuma formu. Tādējādi jūs piekrītat nosacījumam, ka apņematies iesniegt Komunikācijas vienībai iegūtos aptaujas rezultātus 15 darba dienu laikā pēc aptaujas pabeigšanas. Nepieciešamības gadījumā ir iespēja personīgi vienoties par citu aptaujas rezultātu iesniegšanas datumu.

Ja kāda no minētajām darbībām notiek lidostas teritorijā bez iepriekšējas saskaņošanas, lidostas drošības dienestam ir tiesības aizliegt veikt nesaskaņotās darbības.

 

Atpakaļ