Galvenā izvēlne

  Kā pieteikt pakalpojumu

  Ceļš uz lidostu un no tās

  Izlidošana un ielidošana

  Ceļojuma beigās

  Elektriskie palīglīdzekļi

  Pakalpojumu kvalitāte

  Novērtē mūsu pakalpojumu!

weather info
Rīga +1.5 °C
Rīga
A A A
 • A
 • A
 • A
Viegli lasīt

Uzmanību! No 12.janvāra, ja esi vakcinēts vai pārslimojis Covid-19, ieceļojot Latvijā no Apvienotās Karalistes, Dānijas, Norvēģijas, Zviedrijas, Beļģijas, Īrijas, Vācijas vai Krievijas, Tev vairs nav nepieciešams negatīvs tests! Uzzini vairāk šeit

Ceļš uz lidostu un no tās

Drukāt

 


 

AR SABIEDRISKO TRANSPORTU

Personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām no Rīgas centra uz lidostu un atpakaļ iespējams nokļūt ar pilsētas autobusu nr. 22, kas ir aprīkots ar zemo grīdu, un tajā ir ērti iekļūt un izkļūt arī ratiņkrēslā.

Virzienā no Rīgas centra uz lidostu galapunkts ir tieši pretī termināļa reģistrācijas zālei. Iekāpšanas pietura virzienā no lidostas uz Rīgas centu ir pretī terminālim, uzreiz aiz P1 stāvvietas.

Ar autobusa nr. 22 kustības sarakstu iespējams iepazīties mājaslapā: www.rigassatiksme.lv.


 

AR AUTOMAŠĪNU

Īslaicīgā autostāvvieta personām ar īpašām vajadzībām atrodas iepretim izlidošanas termināļa reģistrācijas zālei un ir apzīmēta ar īpašu zīmi.

PRM pasažieriem ir pieejamas arī divas maksas autostāvvietas P1 (īstermiņa) un P3 (ilgtermiņa), kas aprīkotas ar speciālām stāvvietām personām ar īpašām vajadzībām.


 

IZSAUKUMA PUNKTI

Lidostas teritorijā ir uzstādīti divi izsaukuma punkti, kur iespējams gan pieteikt PRM pakalpojumu, gan arī informēt PRM atbalsta dienesta darbiniekus par ierašanos lidostā.

P1 īstermiņa autostāvvietā izsaukuma punkts atrodas starp C un E atlidošanas sektoru izejām pie lifta, iepretim taksometru stāvvietai.

P3 ilgtermiņa autostāvvietā izsaukuma punkts atrodas pie iebrauktuves teritorijā, blakus operatora birojam.