Galvenā izvēlne

  Kā pieteikt pakalpojumu

  Ceļš uz lidostu un no tās

  Izlidošana un ielidošana

  Ceļojuma beigās

  Elektriskie palīglīdzekļi

  Pakalpojumu kvalitāte

  Novērtē mūsu pakalpojumu!

weather info
Rīga +1.8 °C
Rīga
A A A
 • A
 • A
 • A
Viegli lasīt

Uzmanību! Saskaņā ar Ministru Kabineta noteikumiem no 23. līdz 30.novembrim nav atļauti lidojumi no/uz Andoru un Luksemburgu, kā arī valstīm ārpus Eiropas Savienības, kuras nav iekļautas Eiropas Komisijas drošo valstu sarakstā! Ieceļojot no valstīm, kurās COVID-19 kumulatīvais 14 dienu saslimstības rādītājs uz 100 000 iedzīvotājiem pārsniedz 50, jāievēro obligāta 10 dienu pašizolācija! Valstu saraksts atrodams www.spkc.gov.lv. Pirms ieceļošanas Latvijā aizpildi e-apliecinājumu vietnē Covidpass.lv

Ceļš uz lidostu un no tās

Drukāt

 


 

AR SABIEDRISKO TRANSPORTU

Personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām no Rīgas centra uz lidostu un atpakaļ iespējams nokļūt ar pilsētas autobusu nr. 22, kas ir aprīkots ar zemo grīdu, un tajā ir ērti iekļūt un izkļūt arī ratiņkrēslā.

Virzienā no Rīgas centra uz lidostu galapunkts ir tieši pretī termināļa reģistrācijas zālei. Iekāpšanas pietura virzienā no lidostas uz Rīgas centu ir pretī terminālim, uzreiz aiz P1 stāvvietas.

Ar autobusa nr. 22 kustības sarakstu iespējams iepazīties mājaslapā: www.rigassatiksme.lv.


 

AR AUTOMAŠĪNU

Īslaicīgā autostāvvieta personām ar īpašām vajadzībām atrodas iepretim izlidošanas termināļa reģistrācijas zālei un ir apzīmēta ar īpašu zīmi.

PRM pasažieriem ir pieejamas arī divas maksas autostāvvietas P1 (īstermiņa) un P3 (ilgtermiņa), kas aprīkotas ar speciālām stāvvietām personām ar īpašām vajadzībām.


 

IZSAUKUMA PUNKTI

Lidostas teritorijā ir uzstādīti divi izsaukuma punkti, kur iespējams gan pieteikt PRM pakalpojumu, gan arī informēt PRM atbalsta dienesta darbiniekus par ierašanos lidostā.

P1 īstermiņa autostāvvietā izsaukuma punkts atrodas starp C un E atlidošanas sektoru izejām pie lifta, iepretim taksometru stāvvietai.

P3 ilgtermiņa autostāvvietā izsaukuma punkts atrodas pie iebrauktuves teritorijā, blakus operatora birojam.