airBaltic lidojumus uz Ženēvu, Tamperi un Gēteborgu veiks visu gadu

23/11/2017

Latvijas lidsabiedrība airBaltic paziņo par plāniem ziemas sezonai, kas sāksies jau šī gada oktobra nogalē. airBaltic ziemā turpinās lidojumus uz Ženēvu, Tamperi un Gēteborgu, kā arī no jauna ieviesīs iecienītus slēpošanas galamērķus - Zalcburgu, Veronu un Popradu Augstajos Tatros.

airBaltic arī būtiski uzlabojusi savus pakalpojumus 2017. gada ziemas sezonai, palielinot lidojumu biežumu no Rīgas uz Londonu, Hamburgu un Prāgu. Tiks nodrošināts arī ievērojami ērtāks grafiks lidojumiem uz Varšavu, darba dienās paredzot jaunus rīta un vakara lidojumus.

airBaltic maršrutu tīkla pārvaldes vadošais viceprezidents Volfgangs Reiss norāda: „Tiešos lidojumus uz Ženēvu, Tamperi un Gēteborgu ieviesām tikai vasarā, taču pasažieru pieprasījums šajos maršrutos bijis augsts, nodrošinot mums iespēju veikt lidojumus uz šīm pilsētām visu cauru gadu. Ar Abū Dabī iekļaušanu mūsu maršrutu kartē, mēs piedāvājam labāko savienojamību uz, no un starp Baltijas valstīm gan biznesa, gan atpūtas ceļotājiem.”

Sākot no 29. oktobra, airBaltic sadarbībā ar Etihad Airways veiks lidojumus Rīga - Abū Dabī maršrutā četras reizes nedēļā ar jauno Bombardier CS300 lidmašīnu.

Pilns airBaltic piedāvāto lidojumu saraksts pieejams uzņēmuma mājaslapā www.airBaltic.com.