Ryanair atklāj vēl divus jaunus aizraujošus brīvdienu maršrutus no Rīgas

23/11/2017

Īrijas zemo izmaksu lidsabiedrība Ryanair ceturtdien, 21.septembrī, paziņoja par vēl diviem aizraujošiem nākamā gada vasaras sezonas brīvdienu galamērķiem, atklājot lidojumu maršrutus no Rīgas uz Pafu Kiprā un Burgasu Bulgārijā, informē aviokompānija.

Lidojumi uz katru no galamērķiem tiks veikti divas reizes nedēļā, sākot ar 2018. gada marta beigām, līdz ar vasaras lidojumu sezonas uzsākšanu.

Ceļotāji, kas vēlas doties atpūtā uz Kipru un Bulgāriju, jau tagad var rezervēt savu brīvdienu lidojumu līdz pat 2018.gada oktobrim par vēl zemākām cenām, kā arī izmantot jaunākos piedāvājumus lidsabiedrības programmas “Always Getting Better” ietvaros:
- Samazināta maksa par reģistrēto bagāžu – 25 eiro par 20 kilogramiem;
- Biļetes uz lidsabiedrības Air Europa 20 lidojumu galamērķiem no Madrides iespējams iegādāties vietnē Ryanair.com
- Savienotie lidojumi no Romas Fjumičino un Milānas Bergamo lidostām, kurām drīz vien pievienosies vēl citas lidostas
- Jauna sadarbība ar Erasmus studentu tīklu, kas piedāvā atlaides un īpašu rezervēšanas platformu
- Alexa balss atpazīšanas funkcija, lai meklētu lidojumus, viesnīcas un lidojuma statusu vietnē Ryanair.com

Atklājot jaunos galamērķus no Rīgas, Ryanair pārstāvis Kriss Lundskojs norādīja:
Ryanair ar prieku paziņo par divu jaunu maršrutu atklāšanu no Rīgas uz Pafu Kiprā un Burgasu Bulgārij\a nākamā gada vasaras lidojumu sezonā. Lidojumi uz abiem jaunajiem galamērķiem tiks veikti divas reizes nedēļā un biļetes jau ir pieejamas tirdzniecībā interneta vietnē Ryanair.com.
Lai atzīmētu šo īpašo notikumu, piedāvājam biļetes lidojumiem no Rīgas uz Burgasu, sākot no 31.99 eiro ceļojumiem no 2018.gada 27.marta līdz 31.maijam. Šīs biļetes būs iespējams iegādāties līdz šā gada 23.septembrim. Savukārt lidojumiem no Rīgas uz Pafu tiek piedāvātas biļetes, sākot no 33.99 eiro ceļojumiem no 2018.gada 25.marta līdz 31.maijam. Arī šīs biļetes būs iespējams iegādāties līdz 23.septembrim. Tā kā šīs pārsteidzoši izdevīgās biļetes tiks izķertas ātri vien, lai nepalaistu garām šo iespēju, iesakām reģistrēties vietnē www.ryanair.com.”

Lidostas "Rīga" valdes priekšsēdētāja Ilona Līce norāda:
"Lidosta "Rīga" augstu novērtē Ryanair lēmumu piedāvāt mūsu pasažieriem iespēju doties uz skaistuma dievietes Afrodītes dzimteni, leģendāro Pafu, kas ļauj ne tikai izbaudīt brīnišķīgo Kipras sauli un jūru, bet arī sajust vēstures un senatnes elpu. Nav arī šaubu, ka Baltijas valstu ceļotāji būs sajūsmināti par lielisko iespēju ļauties Bulgārijas Melnās jūras piekrastes valdzinājumam, tās senajai kultūrai, gleznainajam skaistumam un viesmīlīgajiem cilvēkiem, kuras vārtus vēl plašāk atvērs Ryanair jaunais maršruts uz Burgasu.”

Jau vēstīts, ka pagājušajā nedēļā Ryanair atklāja pirmo no aviokompānijas 2018.gada vasaras sezonas maršrutiem: jaunu lidojumu maršrutu Rīga - Žirona. Aviokompānijas gaisa kuģi uz saulaino Kataloniju dosies divas reizes nedēļā, sākot ar 2018. gada marta beigām.

Starptautiskā lidosta “Rīga” ir lielākais aviosatiksmes mezgls Baltijas valstīs. No lidostas ”Rīga” ziemas sezonā iespējams doties uz vairāk nekā 60, bet vasaras sezonā - uz gandrīz 90 galamērķiem, ko nodrošina 20 aviosabiedrības. 2016.gadā lidosta “Rīga” apkalpoja vairāk nekā 5,4 miljonus pasažieru – gandrīz 45% no kopējā Baltijas valstu pasažieru skaita.

Lai iegūtu plašāku informāciju,
lūdzam sazināties ar Ryanair pārstāvjiem:

Robin Kiely
Ryanair DAC
Tālr.: +353-1-9451949
[email protected] 

Chris Lundshøj 

Ryanair DAC

Tālr.: +353-1-9451123

[email protected]