Lidostā “Rīga” sagaida pirmo “RusLine” reisu no Maskavas

30/05/2017

Starptautiskajā lidostā “Rīga” pirmdien, 29.maijā, atzīmējot jauna gaisa pārvadātāja ienākšanu, ar tradicionālo ūdens ceremoniju tika svinīgi sagaidīts pirmais Krievijas reģionālās aviokompānijas “RusLine” reiss no Maskavas.

“RusLine” komercdirektors Aleksandrs Krutovs informēja, ka aviokompānija "RusLine" nodrošinās pasažieru pārvadājumus uz Maskavu sešas reizes nedēļā. No Domodedovas lidostas Maskavā “RusLine” gaisa kuģi pacelsies plkst.11.10, ielidojot starptautiskajā lidostā “Rīga” plkst.12.50. Savukārt izlidošana no lidostas "Rīga" paredzēta plkst.13.40 un ielidošana Domodedovas lidostā – plkst.15.20.

Tiešie lidojumi uz Domodedovas lidostu un atpakaļ tiks veikti ar Kanādā ražoto "Bombardier CRJ-100/200" gaisa kuģi. Lidojuma laiks būs viena stunda un 40 minūtes. Cena par lidojumu turp un atpakaļ būs, sākot no 180 eiro.

Maskava nemainīgi jau vairākus gadus ir viens no populārākajiem lidostas "Rīga" galamērķiem un pērn, salīdzinot ar 2015.gadu, ceļotāju skaits uz Maskavu pieauga par 18,5%," norādīja starptautiskās lidostas "Rīga" Aviācijas pakalpojumu un biznesa attīstības departamenta direktore Liene Freivalde. "RusLine" ir ceturtais gaisa pārvadātājs, kurš nodrošinās tiešos lidojumus uz Krieviju, atgādinot, ka Domodedova ir trešā lidosta Maskavā un piektā lidosta Krievijā, kurp varēs nokļūt no lidostas "Rīga", atgādināja L. Freivalde. Ik dienu no Rīgas uz Maskavu dodas deviņi reisi, piedāvājot pasažieriem plašas izvēles iespējas.

L.Freivalde arī norādīja, ka starptautiskās lidostas "Rīga" sadarbība ar "RusLine" sākusies jau 2014.gadā, kad Rīgā tika izveidota aviokompānijas tehniskās apkopes bāze. "Pašlaik lidostā ir septiņi “RusLine” gaisa kuģi, kuriem tiek veikta tehniskā apkope," informēja Aviācijas pakalpojumu un biznesa attīstības departamenta direktore.

Aviokompānija “RusLine” ir vadošā reģionālā aviokompānija Krievijā, kas nodrošina lidojumus no reģionālajiem centriem uz satiksmes mezgliem. Aviokompānijas floti veido 20 “Bombardier CRJ-100/200” gaisa kuģi un tās galamērķu tīkls aptver vairāk nekā 30 Krievijas un Eiropas pilsētas.

Starptautiskā lidosta “Rīga” ir lielākais aviosatiksmes mezgls Baltijas valstīs. No lidostas ”Rīga” ziemas sezonā iespējams doties uz vairāk nekā 60, bet vasaras sezonā - uz gandrīz 90 galamērķiem, ko nodrošina 20 aviosabiedrības. 2016.gadā lidosta “Rīga” apkalpoja vairāk nekā 5,4 miljonus pasažieru – gandrīz 45% no kopējā Baltijas valstu pasažieru skaita.