airBaltic atklās jaunus lidojumu maršrutus uz Skandināviju

14/04/2009

Latvijas aviosabiedrība airBaltic 2008. gada vasaras sezonā atklās jaunus avioreisus uz trīs Skandināvijas valstu reģionālajiem centriem – Billundu Dānijā, Olesunnu Norvēģijā un Kuopio Somijā. Pirmais reiss no Rīgas uz Kuopio būs 17. aprīlī, uz Olesunnu -  20. aprīlī, savukārt uz Billundu - 1. maijā.

airBaltic prezidents un izpilddirektors Bertolts Fliks komentē: „Pēdējos gados airBaltic ir ļoti sekmīgi strādājis, pārliecinoši nostiprinoties maršrutos uz galvaspilsētām. Šobrīd ir pienācis laiks Skandināvijā pievērsties reģionu centriem, lai izmantotu arī to iedzīvotāju ceļojumu potenciālu.“ 

Sākotnēji airBaltic tiešos lidojumus no Rīgas uz Kuopio veiks trīs reizes nedēļā – otrdienās, ceturtdienās un svētdienās. Aviokompānija lidojumu izpildīs ar Fokker 50 tipa lidmašīnu, un tā ilgums būs 2 stundas un 5 minūtes. Vienvirziena biļešu cena būs, sākot no LVL 26, ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu.

Tiešos lidojumus no Rīgas uz Billundu aviokompānija veiks divas reizes nedēļā –ceturtdienās un svētdienās. airBaltic lidojumu izpildīs ar Boeing 737-500 tipa lidmašīnu, un tā ilgums būs 1 stunda un 50 minūtes. Vienvirziena biļešu cena būs, sākot no LVL 26, ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu. 

Lidojumus uz Olesunnu airBaltic veiks divas reizes nedēļā – ceturtdienās un svētdienās. Aviokompānija lidojumu izpildīs ar Boeing 737-500 tipa lidmašīnu, un tā ilgums būs 2 stundas un 5 minūtes. Vienvirziena biļešu cena būs, sākot no LVL 26, ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu.

Olesunna ir Norvēģijas ostas pilsēta ar unikālu Jūgendstila arhitektūru. Pilsētas viesus piesaista arī Atlantijas jūras parks ar vienu no lielākajiem akvārijiem Ziemeļeiropā. Netālu no Olesunnas, Sandsojas salā, atrodas Norvēģijas lielākās alas – Dolleinsteinhola alas.

Billunda ir lielisks galamērķis Dānijā, kur doties ar bērniem, jo tajā atrodas Lego zemes izklaides parks, kas būvēts no vairāk kā 45 miljoniem lego klucīšu. Tikai 17 kilometru attālumā no Billundas atrodas Givskud zooloģiskais dārzs un safari parks ar vairāk kā 1000 dzīvnieku.

Kuopio kopā ar ģimeni var apmeklēt ūdens izklaides un atpūtas centru Rauhalahti un zooloģisko dārzu. Iespējams arī baudīt Somijas zilo ezeru mozaīkas ainavu no 75 metru augstā Puijo televīzijas torņa, doties kruīza braucienā pa ezeru vai klātienē vērot vīndaru darbu un degustēt vīnu Alohovi vīna darītavā.