Ryanair atver jaunu bāzi un dubulto galamērķu skaitu no lidostas “Rīga”

banner-image
11/11/2021

 

Līdz ar jaunas bāzes atvēršanu Īrijas zemo cenu aviokompānija Ryanair šogad uzsāks lidojumus no Rīgas 16 jaunos maršrutos uz Orhūsu, Bristoli, Budapeštu, Romu, Memingenu, Gēteborgu, Helsinkiem, Kijevu, Krakovu, Ļvovu, Malagu, Palermo, Parīzi, Stokholmu, Oslo un Varšavu, bet nākamajā vasarā – uz Ņūkāslu.

 


Ziemas sezonā Ryanair pasažieriem būs iespēja aizlidot uz 33 galamērķiem, tostarp uz līdz šim iecienīto Londonu, Dublinu Barselonu, Milānu, Mančestru, Berlīni, Briseli, Ķelni, Edinburgu, Īstmidlendu, Frankfurti, Līdsu, Maltu, Pafosu, Prāgu, Venēciju un Vīni.

Lidostas "Rīga” valdes priekšsēdētāja Laila Odiņa uzsver: "Ryanair bāze Rīgā ir labs izaugsmes solis mūsu lidostai kā reģiona aviācijas pakalpojumu centram. Plašais maršrutu klāsts un ģeogrāfija, ko nodrošina Ryanair klātbūtne lidostā “Rīga”, sniegs vairāk iespēju Latvijas un Baltijas pasažieriem izvēlēties interesantus ceļojumus par pieejamām cenām, savukārt ārvalstu tūristiem – ērtākas iespējas ierasties Latvijā.”

Ryanair jaunās bāzes izveide ietver divus Rīgā bāzētus gaisa kuģus, kā arī 60 jaunas darba vietas. Kopējais uzņēmuma investīciju apjoms ir 200 miljoni ASV dolāru.

Ryanair komercdirektors Džeisons Makginess (Jason McGuinness):

“Mēs priecājamies paziņot par jaunas bāzes atvēršanu Rīgā laikā, kad citas lidsabiedrības slēdz savas bāzes. Efektīva darbība un konkurētspējīgas lidostas maksas ir pamats, lai Ryanair varētu nodrošināt ilgtermiņa satiksmes pieaugumu un palielinātu savienojamību. Esam cieši sadarbojušies ar lidostu “Rīga”, lai nodrošinātu šo izaugsmi un uzlabotu pakalpojumus tiem, kuri dzīvo, strādā vai vēlas apmeklēt reģionu. Laikā, kad citas lidsabiedrības samazina savu darbinieku skaitu un slēdz savas bāzes, mēs priecājamies par turpmākiem ieguldījumiem gan mūsu cilvēkos, gan lidostās visā Eiropā.”

Plašāka informācija par Ryanair galamērķiem un biļešu iegāde – www.ryanair.com.

Kopumā no lidostas “Rīga” šajā ziemas sezonā iesējams doties uz vairāk nekā 80 galamērķiem. Vairāk informācijas – www.flyfromriga.lv.


 

Lidosta “Rīga” ir strauji augošs Ziemeļeiropas gaisa satiksmes mezgls, kas savieno Baltijas valstis ar Eiropas darījumu centriem un iecienītiem atpūtas galamērķiem. Kā Eiropas Savienības Aviācijas drošības aģentūras (European Union Aviation Safety Agency, EASA) COVID-19 ierobežošanas hartas dalīborganizācija lidosta “Rīga” strādā pēc augstākajiem aviācijas nozares epidemioloģiskās drošības standartiem. “Skytrax” lidostai “Rīga” ir piešķīrusi četru zvaigžņu vērtējumu par ieviestajiem Covid-19 drošības pasākumiem.