airBaltic lidostā Rīga pārņem pasažieru virszemes apkalpošanu

banner-image
30/11/2021

 

Latvijas lidsabiedrība airBaltic paziņo, ka sākot ar 2021. gada novembra beigām airBaltic lidostā Rīga sākusi veikt savu pasažieru apkalpošanu un lidojumu koordinēšanas pienākumus, izmantojot uzņēmuma darbiniekus.

 


airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: “Krīzes laikā airBaltic veiksmīgi pārskata savus produktus un pakalpojumus, lai koncentrētos uz zīmola pamatvērtību nodrošināšanu, kas iekļauj koncentrēšanos uz visiem saskares punktiem ar pasažieriem. Šāds lēmums nodrošinās nevainojamu klientu apkalpošanu, kā arī ir radījis 89 jaunas darbavietas. Mūsu jaunā komanda tuvākajā nākotnē kļūs vēl lielāka.”

Pasažieru apkalpošanas uzlabošana lidostā Rīga ir daļa no lidsabiedrības izmaksu samazināšanas programmas, kas vienkāršos lidsabiedrības biznesu un darbības. Papildus tam šī ir iespēja airBaltic pieņemt atpakaļ darbā daļu no bijušajiem darbiniekiem.

Tajā pašā laikā RIX Ground Handling departaments sācis airBaltic nodrošināt apkalpošanu uz perona. Abas puses noslēgušas vienošanos par sadarbību uz pieciem gadiem, kas stiprinās airBaltic pasaules līmeņa darbības veiktspēju, kā arī lidostas Rīga virszemes apkalpošanas pakalpojumus. RIX Ground Handling punktualitātes rādītājs 2019. gadā sasniedza 99,86%.

 

Turpmākai informācijai:

Alise Bethere

Korporatīvās komunikācijas vecākā viceprezidente

A/S “Air Baltic Corporation”

E-pasts: [email protected]