airBaltic un Tez Tour Latvija paziņo par čarterlidojumiem uz Antāliju, Burgasu un Araksosu

banner-image
24/03/2022

 

Latvijas lidsabiedrība airBaltic sadarbībā ar starptautisko tūroperatoru Tez Tour Latvija gaidāmajā vasaras sezonā no Rīgas piedāvās čarterlidojumus uz tādiem iecienītiem galamērķiem kā Antālija Turcijā, Burgasa Bulgārijā, kā arī Araksosa Peloponesā, Grieķijā.

 


airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: “Tuvojoties vasaras sezonai, mēs izstrādājam mūsu čarterlidojumu programmu kopīgi ar mūsu ilggadējo partneri Tez Tour Latvija. Mēs esam priecīgi šajā vasarā Latvijas pasažieriem piedāvāt aizvien plašākas ceļošanas iespējas.”

Tez Tour Latvija vadītājs Konstantīns Paļgovs saka: “Mēs esam priecīgi, ka, izmantojot citu aviācijas un tūrisma nozaru līderu sinerģiju, airBaltic un Tez Tour Latvija arī 2022. gada vasaras sezonā piedāvās Eiropas augstākā līmeņa produktu dažādās cenu kategorijās. Pieprasījums pēc lidojumiem uz tūristu iecienītajiem galamērķiem pēc divu gadu ilgiem ierobežojumiem saistībā ar Covid-19 pandēmiju ir ļoti liels. Tūristiem izvēloties uzņēmumu, kuriem viņi ir gatavi uzticēt savas atpūtas organizēšanu, reputācija ir viens no svarīgākajiem izvēles kritērijiem.”

“Vidējās izmaksas šādiem ceļojumiem ir krietni lielākas salīdzinājumā ar cenu tikai par aviobiļeti. Šādos ceļojumos ir iekļautas arī izmaksas par vismaz 7 naktīm viesnīcā, ēdināšanu, transporta izmaksām kūrortos un tamlīdzīgi. Protams, daudziem Latvijas iedzīvotājiem šī ir ievērojama daļa no ģimenes budžeta, pret kuru apmaiņā viņi sagaida kvalitatīvāko, drošāko un pieejamāko augsta līmeņa produktu,” piebilst Konstantīns Paļgovs.

Tagad airBaltic Club zīmodziņu karte pieejama arī Tez Tour čarterlidojumiem – airBaltic Club biedri var sakrāt zīmodziņus un saņemt vērtīgas balvas, piemēram, airBaltic Club punktus, bezmaksas sēdvietu rezervāciju, iespēju reģistrēt smago rokas bagāžu, 10 eiro atlaižu kuponus vai pat uz gadu iegūt airBaltic Club Executive statusu. Lai izmantotu zīmodziņu kartes iespēju un baudītu ceļošanas sniegtās priekšrocības, dalībniekam jāatver airBaltic Club lietotne, jāizvēlas sadaļa Apskatīt airBaltic zīmodziņus, jārezervē nākamais čarterlidojumus ar Tez Tour un reģistrācijas procesā jāievada dalībnieka numurs.

2022. gada vasaras sezonā airBaltic un Tez Tour Latvija piedāvās regulārus čarterlidojumus uz Antāliju (Turcija), Burgasu (Bulgārija), kā arī uz Araksosu (Peleponesa, Grieķija). Aprīlī lidsabiedrība arī turpinās piedāvāt čarterlidojumus uz Hurgadu un Šarm eš Šeihu Ēģiptē.

airBaltic turpina piedāvāt nozīmīgu savienojamību no Rīgas, Tallinas un Viļņas uz vadošiem Eiropas biznesa un tranzīta centriem. Turklāt airBaltic no Rīgas Latvijā piedāvā lidojumus uz plašu atpūtas galamērķu klāstu.

 

Turpmākai informācijai:

Alise Bethere

Korporatīvās komunikācijas vecākā viceprezidente

A/S “Air Baltic Corporation”

E-pasts: [email protected]