No lidostas „Rīga” vasaras sezonā 12 jauni galamērķi

28/03/2014

Līdz ar vasaras lidojumu saraksta ieviešanu starptautiskā lidosta „Rīga” pasažieriem piedāvā 12 jaunus galamērķus, turklāt jūnijā tiks atklāta arī lielākās zemo izmaksu lidsabiedrības Centrāleiropā un Austrumeiropā Wizz Air Rīgas bāze. Vienlaikus ar gaisakuģa piegādi aviosabiedrība sāks lidojumus četros jaunos maršrutos - no Rīgas uz Barselonu, Donkasteru Šefīldu, Dortmundi un Parīzi (Bovē), kā arī palielinās reisu biežumu uz Londonu (Lūtonu) un Oslo (Torpu).

Savukārt nacionālā aviokompānija airBaltic martā uzsāks lidojumus uz Aberdīnu Apvienotajā Karalistē un aprīlī uz Gēteborgu Zviedrijā un Burgasu Bulgārijā, bet no jūnija piedāvās arī reisus uz Palma de Maljorka, Bukaresti un Varnu. Turklāt aviokompānija airBaltic ir ieviesusi papildu lidojumus 14 maršrutos, kas ļauj biežāk doties no Rīgas uz Amsterdamu, Atēnām, Kopenhāgenu, Hamburgu, Kijevu, Larnaku, Londonu (Getvika), Maskavu (Domoģedova), Olbiju, Palangu, Prāgu un Tibilisī. Savukārt maršruts Rīga–Sanktpēterburga tiks nodrošināts septiņpadsmit reižu nedēļā.
 
Lidostā „Rīga” sagaidāms arī jauns aviopārvadātājs, kurš sadarbībā ar tūroperatoru „Mouzenidis” piedāvās jaunus čartera lidojumus uz Korfu Grieķijā.Turklāt lidojumus no Rīgas plāno uzsākt aviokompānija Utair Ukraine, kas pasažierus nogādās uz Žuljani lidostu Kijevā.
 
Kopumā reisu biežums palielināsies par 27%, salīdzinot ar ziemas periodu. Vairāk lidojumu tiks nodrošināti  uz Varšavu (LOT), kā arī uz Kopenhāgenu un Oslo (Norwegian).
 
Kopā no lidostas „Rīga” vasaras sezonā pieejami 83 tiešie galamērķi, ko nodrošina šādas aviokompānijas: airBaltic, Ryanair, WizzAir, Aeroflot, Lufthansa, Norwegian, Finnair, Uzbekistan Airways, LOT, Utair, Transaero, Belavia, Turkish Airlines, Onur Air, Utair Ukraine, Ellinair, SmartLynx.
 
Atgādinām, ka nedēļas nogalē Latvijā notiek pāreja uz vasaras laiku, pulksteni pagriežot par vienu stundu uz priekšu. Ņemot vērā izmaiņas, lūdzam pasažierus laikus ierasties lidostā.
  
 
Informāciju sagatavoja:
Agate Zute
Komunikācijas vienības
Sabiedrisko attiecību vecākā speciāliste
VAS „Starptautiskā lidosta “Rīga””
[email protected]
T: +371 67923764
 
www.riga-airport.com