Lidsabiedrība "Aegean" paziņo par jauna reisa atklāšanu no Rīgas uz Atēnām

15/12/2016

Aegean Airlines, Grieķijas lielākā lidsabiedrība un globālās aviosabiedrību alianses Star Alliance dalībniece, paziņo par jauna reisa Rīga – Atēnas atklāšanu 2016. gada vasaras sezonā.

Veicot lidojumus maršrutā Rīga – Atēnas svētdienās, periodā no 2016. gada 26. jūnija līdz 25. septembrim, lidsabiedrība nodrošinās pasažieriem gan tiešo lidojumu uz Grieķijas galvaspilsētu, gan tālākus savienojumus ar galamērķiem Grieķijas salās un kontinentālajā Grieķijā. Papildus iekšzemes savienojumiem, reiss Rīga – Atēnas dos pasažieriem iespēju ceļot tālāk uz Grieķijas kaimiņvalstīm Balkānos, uz Turciju, kā arī uz pilsētām Vidējos Austrumos.
 

 

  Rīga – Atēnas
A3 895
Atēnas – Rīga
A3 894
Diena
Izlidošana 03:35 23:40 Svētdiena
Ielidošana 06:45 02:50 Svētdiena

 

Pilns lidojumu saraksts un informācija par maršrutiem pieejama rezervācijas sistēmās un lidsabiedrības mājas lapā www.aegeanair.com.

Reisi tiks veikti ar 174-vietīgu Airbus A320 gaisa kuģi, piedāvājot biznesa un ekonomiskās klases pilna servisa pakalpojumus, tai skaitā – bezmaksas maltītes un dzērienus.

Biznesa klases pasažieri un Star Alliance Zelta kartes lietotāji varēs izmantot lidostas “Rīga” Biznesa zāles pakalpojumus. Bez tam Star Alliance Zelta kartes lietotājiem ir iespēja arī reģistrēt papildus vienu bagāžas vienību atbilstoši tam, kādā klasē nopirkta aviobiļete.

Atēnas ir viena no vissenākajām pilsētām pasaulē, par kuru pirmās ziņas atrodamas pirms apmēram 3400 gadiem. Senās Grieķijas laikos Atēnas bija mākslu, izglītības un filozofijas centrs, pilsēta, kurā atradās Platona Akadēmija un Aristoteļa Likejs (Licejs). Tā ir vispāratzīta kā Rietumu civilizācijas un demokrātijas šūpulis. Šodien modernās Atēnas ir kosmopolītiska lielpilsēta, Grieķijas ekonomikas, finanšu, rūpniecības un kultūras centrs. 

Par lidostu “Rīga”: 
Starptautiskā lidosta „Rīga” ir lielākais starptautiskās aviācijas uzņēmums Baltijā un ir šī reģiona galvenais gaisa satiksmes centrs. Vasaras sezonā no lidostas “Rīga” iespējams doties uz 79 tiešajiem galamērķiem.


Par lidsabiedrību Aegean Airlines:

Aegean Airlines, alianses Star Alliance dalībniece, ir Grieķijas lielākā aviosabiedrība, kas kopš savas dibināšanas 1999. gadā piedāvā pilna servisa, augstākās kvalitātes, tuva un vidēja attāluma aviopārvadājumu pakalpojumus. 
2013. gadā AEGEAN pārņēma savā īpašumā reģionālo lidsabiedrību Olympic Air; kā rezultātā tā var pasažieriem piedāvāt lielāku lidojumu biežumu un vairāk savienojumu, kā arī vairāk iespēju aizlidot uz Grieķijas salām – pat uz dažām vistālākajām. Atēnu satiksmes mezgls nodrošina neskaitāmas savienojumu iespējas ar pilsētām kaimiņvalstīs – Balkānos un Turcijā, kā arī ar Vidējo Austrumu pilsētām. 2015. gadā AEGEAN pārvadāja 11,6 miljonus pasažieru.

Lidsabiedrības 2016. gada vasaras lidojumu sarakstā ir 145 galamērķi, no tiem – 111 starptautiski – 45 valstīs – un 34 iekšzemes, ar 16 200 000 pieejamām sēdvietām, kas ir par 1,1 miljonu sēdvietu vairāk nekā 2015. gadā. Lidojumus veic gaisa kuģu flote, kas ir viena no jaunākajām Eiropā un sastāv no 61 gaisa kuģa, kopš AEGEAN nesen iegādājās papildus 7 jaunus Airbus A320ceo gaisa kuģus. 
AEGEAN ir saņēmusi Skytrax World Airline balvu kā labākā Eiropas reģionālā lidsabiedrība 2015.gadā. Tā ir jau sestā reize, kad lidsabiedrība saņem šo apbalvojumu. Iepriekš tas tika piešķirts AEGEAN 2009., 2011., 2012., 2013. un 2014.gadā.