Elektrisko pārvietošanās palīglīdzekļu pārvadāšana jāpiesaka pirms lidojuma

15/12/2016

Pasažieriem, kuri, izmantojot gaisa transportu, ceļo ar elektrisko ratiņkrēslu vai citu pārvietošanās palīglīdzekli, šis pakalpojums pirms lidojuma obligāti ir jāpiesaka aviosabiedrībai. To kopš šī gada pavasara paredz starptautiskie normatīvie akti.

Ceļojot ar standarta elektrisko ratiņkrēslu vai pārvietošanās palīglīdzekli, aviokompānijai jāsniedz informācija, piemēram, par tā tipu/modeli, izmēriem, svaru, akumulatora/baterijas tipu u.c.

Lai pieteiktu pakalpojumu un noskaidrotu precīzu informāciju par elektriskā ratiņkrēsla vai pārvietošanās palīglīdzekļa pārvadāšanas noteikumiem, starptautiskā lidosta “Rīga” aicina sazināties ar izvēlēto aviokompāniju.
Atgādinām, ka vasaras sezonā no starptautiskās lidostas “Rīga” iespējams doties uz 79 galamērķiem, ko nodrošina 20 aviopārvadātāji – airBaltic, Aeroflot, Aegean Airlines, Belavia, Ellinair, Finnair, FlyEgypt, LOT, Lufthansa, Norwegian, Onur Air, Ryanair, SAS, SmartLynx Airlines, Turkish Airlines, Ukraine International Airlines, Utair, Uzbekistan Airways, Vueling, Wizz Air.

Papildus informācijai: lidostā “Rīga” darbojošos aviokompāniju kontakti pieejami www.riga-airport.com sadaļā Lidojumi – Aviosabiedrības.

Starptautiskā lidosta “Rīga” ir lielākais aviosatiksmes mezgls Baltijas valstīs, šobrīd apkalpojot 46% no kopējā Baltijas aviopasažieru skaita.