Iberia Express uzsāks lidojumus no Rīgas uz Madridi

24/05/2012

No 3.jūlija starptautiskajā lidostā „Rīga” darbu uzsāks jaunā Spānijas zemo cenu lidsabiedrība Iberia Express, kas veiks lidojumus uz Spānijas galvaspilsētu Madridi. Reisi notiks divreiz nedēļā – otrdienās un sestdienās.

Pievienojot saviem maršrutiem arī Mikonosu un Edinburgu, aviosabiedrība jūlijā noslēgs savu maršrutu tīkla izveidi, un vasaras programmā būs iekļauti pavisam seši Eiropas maršruti, kam septembrī pievienosies arī Amsterdama.

Luis Gajego (Luis Gallego), Iberia Express vadītājs, norāda, ka „Iberia Express nodrošina Iberia labākos standartus un piedāvā pavisam jaunu jēdziena „ekspress” koncepciju.”

„Spānija ir daudzu Latvijas ceļotāju iecienīts galamērķis, īpaši atvaļinājumu laikā. Tagad pasažieriem ceļojuma plānošana būs daudz ērtāka, jo uz Madridi būs iespējams aizlidot ar tiešo reisu,” uzsver starptautiskās lidostas „Rīga” valdes priekšsēdētājs Arnis Luhse.

Jāpiebilst, ka aviosabiedrība reisu Madride – Rīga – Madride veiks no 3.jūlija līdz 15.septembrim.

Starptautiskā lidosta „Rīga” ir lielākais aviosatiksmes mezgls Baltijas valstīs, no kurienes 17 aviokompānijas piedāvā doties uz 79 dažādiem galamērķiem.

Papildus informācija:
Iberia Express ir Iberia meitasuzņēmums, kas veic lidojumus īsos un vidējos maršrutos un plāno noslēgt 2012. gadu ar vairāk nekā 20 gan vietējiem, gan Eiropas galamērķiem, 14 lidmašīnu floti un aptuveni 500 darbiniekiem. Aviosabiedrība nodrošina arī tiešos reisus savienojumiem ar Iberia tālo lidojumu tīklu un piedāvā visus saistītos pakalpojumus. Iberia Express ir vienpadsmit aviosabiedrību alianses oneworld biedrs, kura saviem pasažieriem nodrošina 2000 lidmašīnu floti, kas veic 8500 lidojumus dienā uz 570 starptautiskiem galamērķiem 135 valstīs.

Iberia Express floti šobrīd veido A-320 lidmašīnas, kuras tiek izmantotas lidojumos uz deviņiem vietējiem galamērķiem (Alikante, Malaga, Sevilja, Palma, Granada, Menorka, Vigo, Lanzarote un Ibiza). Atklājot jaunus maršrutus uz Fuerteventuru, Santjago de Kompostelu un La Palmu, galamērķu skaits jūnijā jau sasniegs divpadsmit. Šomēnes Iberia Express uzsāks lidojumus uz Dublinu un Neapoli.

Uzskates materiāli pieejami vietnē: http://www.flickr.com/photos/iberiaexpress