Lidsabiedrība Brussels Airlines iekļauj Rīgu savā Eiropas maršrutu tīklā

20/06/2014

Rīga/Brisele 2014. gada 20. jūnijā – Šogad oktobra beigās lidsabiedrība Brussels Airlines uzsāks lidojumus no Rīgas uz Briseli. Lidsabiedrība savienos Latvijas galvaspilsētu ar ES galvaspilsētu, nodrošinot sešu reisus nedēļā.

Lufthansa Group lidsabiedrība un Star Alliance dalībniece Brussels Airlines uz starptautisko lidostu “Rīga” veiks sešus reisus nedēļā, visus – pēcpusdienās. Šis jaunais pakalpojums būs liels atbalsts gaidāmajai Latvijas ES prezidentūrai. Lidojumu grafiks nodrošinās arī lieliskas savienojumu iespējas ar citiem Brussels Airlines galamērķiem: Romu, Barselonu, Birmingemu, Lionu, Mančestru un Hamburgu.

Lidojumi tiks veikti, sadarbojoties ar līgumpartneri airBaltic. Sākumā lidojumi maršrutā tiks veikti ar gaisa kuģi AVRO RJ 100. Šo gaisa kuģa tipu 2015.gada gaitā nomainīs ietilpīgākais Airbus 319. Biļetes jau tiek piedāvātas lidsabiedrības mājas lapā www.brusselsairlines.com. Tās var nopirkt arī visās ceļojumu aģentūrās.
 
Lidojumu saraksts (pēc vietējā laika) Brisele (BRU) – Rīga (RIX)

Reisa Nr. Nedēļas diena Izlidošana Ielidošana
SN2367 BRU-RIX Katru dienu, izņemot sestdienas 13:50 17:30
SN2368 RIX-BRU Katru dienu, izņemot sestdienas 18:05 19:55

“Mēs esam ļoti gandarīti par iespēju papildināt savu piedāvājumu klāstu ar šo svarīgo Eiropas pilsētu, kuras līdz šim trūka mūsu maršrutu tīklā”, teica lidsabiedrības Brussels Airlines prezidents Bernards Gustins (Bernard Gustin). Latvija ir otrā Baltijas valsts, uz kuru mēs veicam lidojumus no Briseles lidostas, kā arī no Eiropas Savienības galvaspilsētas, jo pirms dažiem gadiem mēs sākām lidot uz Lietuvu. Šis ieguldījums regulārā gaisa satiksmē ar Latviju, valsti, kura gatavojas ES prezidentūrai, apliecina arī to, ka Brussels Airlines pilnībā apzinās savu lomu kā ES galvaspilsētas galvenā lidsabiedrība. Latvija pārņems Eiropas prezidentūru nākamgad, kad ievērojami palielināsies tirgus pieprasījums pēc tiešajiem reisiem no ES galvaspilsētas un uz to. Mēs esam pārliecināti arī, ka šis jaunais aviopakalpojums tālāk attīstīs ekonomiskos un kultūras sakarus starp Latviju un Beļģiju.”

Par Brussels Airlines

Brussels Airlines ir Beļģijas lidsabiedrība, kas piedāvā plašu maršrutu klāstu no savas bāzes Briseles lidostā. Grupā Brussels Airlines strādā vairāk nekā 3300 darbinieki, un tās 49 gaisa kuģi veic ap 300 punktuālus lidojumus dienā, savienojot ES galvaspilsētu ar 70 lielākajām  Eiropas, Āfrikas un ASV lidostām.

Savos Eiropas maršrutos, izmantojot AVRO un Airbus A319/A320 gaisa kuģus, Brussels Airlines piedāvā ļoti augsta līmeņa pakalpojumus (b.business), ar ļoti elastīgiem noteikumiem, kur laika ietaupījums un komforts ir pieejams par saprātīgām cenām (b.flex economy+), kā arī zemās cenas produktu (b.light economy). Vidējās un garās distances reisos lidsabiedrība piedāvā tradicionālo biznesa un ekonomisko klasi. Garās distances lidojumos tiek izmantoti Airbus A330-200 un A330-300 gaisa kuģi.
Brussels Airlines īpašnieks ir uzņēmums SN Airholding, un tai ir vairāk nekā 80 gadu darba pieredze Beļģijas aviācijā. Lielākais akcionārs ir Lufthansa Group, kurai uzņēmumā pieder 45% akciju. Kopš 2009. gada 9. decembra Brussels Airlines ir globālās lidsabiedrību alianses Star Alliance dalībniece.

Papildu informāciju skatīt:  www.brusselsairlines.com